Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom (férfi) ritkán/ nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (férfi) ritkán/ nem élvez el szex közben. Miért? A párkapcsolatunkban semmi probléma nincsen, kb. kétnaponta van aktus. Viszont borzasztóan megdolgoz engem. Általában több mint háromnegyed órán át tart.

Figyelt kérdés

(Jelentős részben én dolgozom)

Az előző párkapcsolatában (elmondása szerint) kb. 5 perc elég volt neki. Most viszont ennyi idő alatt sem, pedig fiatalabb vagyok előző partnerénél és jobban is tetszem neki. (elviekben)

Mi lehet a probléma? Sokszor 45 perc után megunom, elfaradok és teljesen elmegy a kedvem az egésztől. (általában látom rajta hogy folytatná viszont nekem ennyi idő után már nincs meg az érzés)


2023. okt. 5. 19:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Soha sehogy se jó a nőknek :)

Amúgy nincs semmi gond vele. Azért van a kis szád és a kezed, hogy mikor elfáradsz, akkor befejezed kézzel és szájjal. A férfiak se mondják egy nőre, aki szinte sehogy se tud elélvezni, hogy vaj van vele ;)

2023. okt. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tág a puncid?
2023. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12. Nem tartom valószínűnek.
2023. okt. 7. 12:46
 14/19 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatom? Majd akkor mondok róla véleményt.
2023. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igazán vicces vagy, neked valószínű tág lenne.:)
2023. okt. 8. 15:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy ejaculatio retarda. Nem biztos, hogy az előző partnerével nem volt ilyen problémája. Nekem egyébként két ilyen pasim is volt, sztem a masztihoz voltak hozzászokva és azért nem tudtak elmenni a "sima" ingertől, amit én jelentettem.
2023. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettünk erről, mostanában ő mozog többet és szerintem így sokkal jobb, kevesebb idő jóval mint régebben, szerintem így neki is jobb. Ezen kívül jobban odafigyel az én igényeimre is. De van még hova fejlődni:)
febr. 25. 11:43
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyébként érdekes, mostanában nekem is tolódik kifele ez az idő. Nem a partner váltja ki, mivel szingli vagyok így nincs állandó párom.

Nem tudom mi lehet az oka.

febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!