Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már barátság extrákka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már barátság extrákkal kapcsolatban? Leirnátok hogy működik egy ilyen a gyakorlatban és hogy tudjtok összeegyeztetni a szexet és a barátságot? És csak a szex az a plusz benne, vagy más is ami sima barátságban nem fordul elő?

Figyelt kérdés
2023. okt. 5. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Akkoriban sokat dolgoztam, és egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy lánnyal, dumálgattunk, neten beszélgettünk amikor időnk engedte, de ő is nagyon sokat dolgozott. Aztán találkoztunk megint, megbeszélve, lefeküdtünk egymással, de 2 hétig megint nem taliztunk. Aztán megint szex, ez így ment 1 évig 😀 Hetente, két hetente tudtunk találkozni mert akkor volt szabadidőnk egymásra. Kapcsolatként nem működött volna, a harmadik szex után megbeszéltük, hogy ha valamelyikünknek lesz valakije akkor elbúcsúzunk egymástól. Neki egy év után összejött, mert talizott egy sráccal aki nagyjából ugyanúgy dolgozott mint ő, így sokat tudtak együtt lenni.


Igazából nem voltunk barátok, hogy mondjam, egészségügyi szextársak voltunk 😀 Kipróbáltunk sok dolgot. Szép volt, jó volt. Egy ideig még dumálgattunk 2-3 havonta egyszer messengeren, de már 2 éve semmit.

2023. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyes, ez nem barátság extrákkal, ez kvázi érzelemmentes szexkapcsolat volt.
2023. okt. 5. 21:28
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kérek több f*szmutogatós privátot!
2023. okt. 5. 21:33
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
1 vagyok, ezt máshogy nem lehet csinálni szerintem... Ha jó barátok vagytok akkor érzelmileg is kötődtök egymáshoz (igaz máshogy) és abból könnyen több lehet.
2023. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Voltam ilyenben

Ha gondolod irhatsz es inakbb privatban valaszolok 😊

2023. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel a kérdést, akinek volt már része barátság extrákkal kapcsolatban amiből nem is lett több, ő hogy tudta összeegyeztetni a barátságot és a szexet, hogy ne legyen belőle több.
2023. okt. 5. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nálam úgy képzeld el, hogy barátság extrákkal, tehát mint egy sima kapcsolat, csak nem voltak közös tervek, hogy mi lesz 2-3-5 év múlva, hova költözünk, akarunk e családot stb.


Szex és közös programok, jól éreztük magunkat, összebújás, csók stb.


F

2023. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Bár azt még megemlíteném, hogy kicsit speciálisabb extra volt ez, több partnerrel is (nem párhuzamosan).


#7 voltam

2023. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmanként van szex ,közös program és megbeszeljük egymással ami bánt!Amit a 4es ír hogy érzelmileg is lehet kötődni😀, én ezzel így nem teljesen érték egyet, vagyis nem ilyenben vagyok.Inkabb csak jóerzéssel tölt el ha találkozunk!
2023. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Nekem több barátság extrákkal kapcsolatom is volt. :)


Azaz, nem csak dugópajtik voltunk, hanem frankón barátok, megbeszéltük a lelki meg minden egyéb nyavalyáinkat, volt közös érdeklődés, hobbi, programok. Kb 19 évesen volt részem benne először, és most, 43 éves koromban is van ilyen barátom, igaz, vele több mint egy éve már nem volt szex (hosszú lenne leírni most miért).


Közben rájöttem, hogy nekem ez azért működik, mert akit valóban szeretek (hiszen a barátainkat szeretjük), annak esik jól örömöt is okozni, bármilyet, szexuálisat is. És azt is megtapasztaltam, hogy ha volt már szex köztünk, onnantól még őszintébb a viszony, nincs semmi gátlás.


Feltétele, hogy mindkét fél ugyanúgy lássa ezt, azaz egyikük se akarjon belőle PÁRkapcsoaltot.


Sajnos, egyetlenegy ilyenbe is belefutottam már, ott a pasi szeretett belém, ezért teljesen le kellett állítani az extrákat, hogy a barátság megmaradhasson.

2023. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!