Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szeretitek ha összekev...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha összekeveredik a puncitokban a különböző férfiak spermája?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 12:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, parszor volt is mar ilyen
2023. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
59%
Főleg úgy, hogy naponta van más pasikkal, addig ami benne marad. Miért lenne izgató!? Fejtsd már ki kérdező, neked mi az izgató benne?
2023. nov. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
89%
Jó én pasi vagyok, de bakancslistás teleélvezett puncit dugni. Bár eddig még nem voltam többesben. 😶
2023. nov. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 NTBS ***** válasza:
100%
Egyszer én is kipróbálnám. F.
2023. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Persze, különleges érzés két pasival lenni.
2023. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a mennyországban nincsenek különválasztva a nemek.

Hímek és nőstények csak a pokolban vannak. Erre itt a bizonyíték a földi világban.

Nézz bele egy mikroszkópba és meglátod, hogy vannak összekeveredve a spermiumok.

Ha ez izgató, akkor mit érzel, ha belenézel egy szennyvíz csatornába. - Gondolom, büdös szagokat.

2023. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
30%

#23


Én is pasi vagyok, és soha el nem tudnám képzelni, hogy mi azon bakancslistás, hogy egy olyan csajjal dugok, akit előzőleg egy vagy több pasi már tele élvezett. Engem már az taszít, hogy egy olyan nővel legyek együtt, akit nap mint nap különféle férfiak tesznek a magukévá, nemhogy még a spermájukkal is érintkezzem.


Ja, persze én hetero vagyok. Te ezek szerint nem.

2023. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
11%
Milyen jó lesz 9 hónap múlva találgatni vajon ki az apa. :D
2023. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

28-as: te már hallottál a védekezésről? Tudod, nem mindig lesz gyerek az aktusból. Én pl elköttettem a petevezetékeimet, plusz már a változókor határán vagyok, tehát kb nulla eséllyel lennék terhes.


27-es: hogy függ össze a hetero-ság azzal, hogy egymás után többen is élvezkednek egy nőn?



Szerintem nem okos dolog elítélni bárkit is bármi miatt. Nektek ez pont nem jön be, de másnak még lehet izgató. Lehet hogy nektek meg olyan vágyatok van, ami másokat nem mozgat meg.

2023. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, hogy nem zavar, mert az előzményeit én akartam, és megkaptam.

Egy többes felállásban ezzel számolni kell.

Akinek nem tetszik, ne csinálja.

2023. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!