Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok mikor full részege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok mikor full részegen összekeveredtek valakivel buliban és együtt alszotok, akkor szokott szex lenni vagy valami?

Figyelt kérdés

Mert nekem több ilyen is volt, de mindig annyira KO voltam én is illetve a csaj is, hogy esélytelen lett volna a dolog. Azért a világunkat tudtunk, de többet nem nagyon, tehát összebújós alvás lett ill. csók max.

Ilyenkor reggel szexeltek vagy, hogy megy tovább a dolog?


2017. dec. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sanyikám, nem szabad ennyire KO-ra inni magad, és akkor egyszer neked is összejön a potyaszex. :(
2017. dec. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót: nekem volt, hogy összejött a szex, volt, hogy csak csók/petting volt, és volt, hogy nekiálltunk, de mi is KO-k voltunk már, úgyhogy nem igazán működött, és végül orál lett belőle. :D
2017. dec. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sosem iszom magam full részegre. Én az alkoholista tinikből élek!😀 jókat nevetek rajtuk!!!
2017. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!