Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nő ha bejön neki egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ha bejön neki egy adott férfi csak akkor kezdeményez vele ismerkedést , beszélgetést? Olyan létezik hogy kamuból valaki ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Volt egy ilyen esetem, mikor egy nő kezdett velem beszélgetni. És mostmár eléggé összezavart.

#létezik #nő #kezdeményezés #bejön neki pasi
2023. okt. 7. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Vannak, akik szivatnak persze.
2023. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom...unatkoznak, fogadásból vagy szimplán csak szeretnek szadizni másokat...
2023. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért tételezed fel eleve, hogy kamu? Miért ne lehetne ha szimpi vagy, igyekszik ismerkedni (Nem feltétlenül szex célbol!)
2023. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én inkább azzal találkoztam, hogy ha normálisan állok egy férfihoz, egyből azt gondolja, hogy romantikus szándék vezérel. Pl kolléga is akadt már ki azon, hogy van párom. Pedig semmi félre érthetőt nem mondtam vagy tettem, egyesek a sima jóindulatot is párzási táncnak nézik. Tehát a puszta beszélgetés kezdeményezés még nem jelent semmit.
2023. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig akárki beszélgetést kezdeményezett velem valahogy mindegyik elég hamar rátért arra, milyen jó a testem, valamint mennyire cuki/helyes/jóképű vagyok, szóval én már nem tudok másra gondolni, minthogy bejövök a csajnak amikor kb a “semmiből” kapok egy “szia! Hogy vagy?” üzenetet
2023. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a jelenséget én sem értem, de létezik, az tény!


Én is ilyen helyzetben vagyok most is. A lány írt rám először, ő kért képet, ő eröltette a találkozót, aztán a második találkozó után mintha kicserélték volna.

Írtam neki, nem válaszolt, aztán pár nap múlva írtam neki megint, hogy megbántottam-e valamivel, vagy mi a baj, de arra sem válaszolt, aztán harmadjára egy kicsit rápirítottam, hogy nem így volt megbeszélve a legutóbbi találkozónkon. Arra már nagynehezen válaszolt, de onnantól, bennem már megváltozott a dolog.

Szex még nem volt közöttünk, szóval még csak az sem lehet, hogy nem tetszett neki a taljesítményem, és azért változott meg a hozzáállása.


Nem tudom, ezt miért csinálják, de elég idióta szórakozás.

2023. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokott az lenni, hogy meglátnak egy nekik jobban tetszőt.
2023. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom náluk ez hogyan müködik, mi változik bennük. Én férfiként tudom hogy akarok e komolyabbat a nőtöl vagy csak barátilag dumálunk, nem változtatgatom a véleményemet.
2023. okt. 7. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!