Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteg vagyok? Egyszerűen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok? Egyszerűen kívánom a (féltesó) húgomat szexuálisan.

Figyelt kérdés

Nem hasonlítunk külsőre igazán, apáról vagyunk testvérek, az anya nem ugyanaz, így magamat nem fedezem fel benne lehet ez az egyik oka? Nagyon nagyon szép lány, gömbölyű és izmos feneke van, a mellei is ilyenek, darázs dereka, rengeteg más pasi oda van érte. Én pedig naponta látom itthon, olykor-olykor bizony tanga bugyiban, melltartóban és így tovább. Ő ezt nem tudja, hogy sokszor azt érzem ilyenkor, hogy de kinyalnám és szexelnék is vele azonnal.


Nyilván itt sokan le fognak betegezni, de ez van. Barátnőm ettől függetlenül volt már, viszont a húgomat is kinyalnám rögtön ha lehetne és egész nap el tudnék vele lenni, mint egy barátnővel. Viszont mielőtt még betegebbnek írna valaki, gyereket sosem szeretnék tőle,csak egyszerűen levezetni a szexuális ingert, a kívánást.


2023. okt. 8. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Csak félig vagy beteg, hisz féltesók vagytok
2023. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg teljesen beteg vagy. Két féltesó összesen egy egész betegség.
2023. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt ilyen régen unokatesómmal évekig játszottunk egymással.14 voltunk mikor az első volt játékból birkóztunk nyáron majd ráült a mellkasomra hogy lefog előrehajolt hogy lenyomja a kezeimet mellei pont az arcomban voltak.Egyik kezemet kihúztam benyúltam a bugyijához majd rá néztem furán elhomályosult a tekintete,majd benyúltam a bugyijába a puncijához.Felállt lehúzta a nadrágját azt mondta nyaljam ki.6 évig játszottunk utána egymással.
2023. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Hány évesek vagytok?
2023. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
én 21 ő 19
2023. okt. 8. 12:09
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Szexelhettek is ha mindketten szeretnétek, csak védekezzetek és persze ne reklámozzátok!
2023. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Én is rengeteg nőt megkívánok, mégsem teperem le őket, mert nem egy állat vagyok akit az ösztönei vezetnek. Elvileg neked is van agyad (habár beteg) szóval használhatnád azt is.
2023. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Keress inkább mást és azt dugd meg.
2023. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy leteperem, hanem HA adódna lehetőség és akarná nem haboznék így értem.


Ő nem hiszem, hogy belemenne, sőt szerintem ha megtudná nagyon ronda kapcsolatunk lenne a folytatásban és elfelejthetném azt is, hogy vala láthatassam és ha ez itthon is kiderülne kinyírnának.

2023. okt. 8. 12:22
 10/22 A kérdező kommentje:
8: ha találnék is rá lányt, de sokszor olyanokba futok bele akik nem nyitnak.
2023. okt. 8. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!