Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kezdek ilyen hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdek ilyen hamar öregedni? Másnal is előfordul?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre kevésbé bírom a szexet. Mármint hosszúságra és tartamra azért bírom nagyon max 2 óráig de mostmár csak maximum 3 lövésem van és a 3. Után már nem áll fel úgy hogy a lány használni is tudja.. eddig legalább 5-7x simán ment és mindig állt mint a cölöp de mostanság már a 2. után nehezebben de feláll még és kemény is de a 3. Után már tényleg kifulladok teljesen. Számomra ez így elég kellemetlen egy együtt lét alatt.. megoldás szerintetek? Nem szeretnék kamagrát sem viagrát sem más hasonló szert használni.

2023. okt. 9. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 25/F vagyok bocsánat.
2023. okt. 9. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi 40 után örülni fogsz, ha magától feláll és bírsz 1 menetet az asszonnyal...!

Ez ilyen, senki sem lesz fiatalabb! Te sem! ;)

2023. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nősülj meg barátom és a szexet meg fogd vissza, mert bűnös módon éled meg, ha nem veszel feleségül senkit! Akkor ne csodálkozz az eredményen... Nem vagyunk csődörök hanem emberek...
2023. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat mostansag alkalmi kapcsolataim vannak. Volt baratnom 4 evig majd megcsalt engem instagramon valami full randon sraccal akivel eletebe nem talalkozott elotte meg ilyenek.. most egyenlore kielem magam amennyire csak tudom de koszi majd 1x csak talan ram talal az igaz szerelem😁
2023. okt. 9. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nincs valami rejtett betegséged? Pl cukor. Nagyon alattomos és ilyen következménye is tud lenni.

Vizsgáltasd ki magad! Ebben a korban ez még nem természetes dolog.

2023. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Burkolt önreklámozás?
2023. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

6. Valami olyasmi.

25F vagyok, két-harom óra szex remekül megy, de többet akarok, mindegy, majd nyelvvel rásegítek. Ja, nincs most barátnőm.

2023. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!