Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha többször is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többször is előfordult már, hogy az egyik kolléganőmre gondolva maszturbálok, az mennyire gond? Megcsalásról szó sincs.

Figyelt kérdés
Feleségem van, de a kolléganőmmel nincs semmi. Csak szexuálisan izgat, és több alkalommal volt, hogy rá gondoltam közben.
2023. okt. 6. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
csak nem te is bekajáltad az illúziót, hogy ha van egy szeretett párod, akkor onnantól soha senki más gondolata nem képes felizgatni? ez az emberek többségére egyszerűen nem igaz.
2023. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyébként attól, hogy mindenképp magadra erőlteted, hogy a feleséged gondolatára maszturbálj, még nem fogod kevésbé vonzónak találni az adott kolléganőt. a masztinak pedig pont az az egyik lényege, hogy képzeletben levezethetsz olyan késztetéseket, amiket a való életben nem tudsz vagy nem akarsz kiélni.
2023. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyébként nekem pont az a tapasztalatom, hogy ha átmenetileg eléggé beindít valaki más, akkor ha néhányszor alaposabban kifantáziálom magam róla, vagy például jobban belegondolok, hogy milyen lenne vele az élet, utána már nem is olyan érdekes.
2023. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ábrándozol.Más meg dugja.
2023. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég két kolléganőmmel álmodtam egy édeshármasról. Mit mondjak, ébredés után ki kellett verni.
2023. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi probléma, erre való a fantáziád. Ha helyén tudod kezelni, hogy ez csak fantázia, illetve ennyivel meg is elégedsz, akkor nem lesz gond. Ha nem tudod meghúzni a saját határaid, akkor lehet belőle probléma.
2023. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!