Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony testalkatú 25 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú 25 év körüli srác tud vonzó lenni, főleg egy olyan lánnyak akinek korábban átlagos/izmos fiúi is voltak már?

Figyelt kérdés
Kevésbé tartod férfiasnak, gyereket kisebb eséllyel vállalnál tőle?
2023. okt. 9. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Azoknak inkább lehet vonzó, akik kicsit pedók, és a kisfiús testalkatra buknak. Főleg ha szakállad és szőröd sincs nagyon
2023. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem. Csak abból kiindulva, hogy rengeteg férjes(gyerekes) nőt látni alacsony vékony férfival.
2023. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tud vonzó lenni.
2023. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Számomra pl. nem.
2023. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen egyénfüggő.
2023. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Abszolút.

Végiggondolva, az életem 4 meghatározó, hosszú távú kapcsolata négy teljesen eltérő testalkatú pasival volt.

Szóval marhára nem a testalkat a lényeg, és az sem, hogy az ex hogyan nézett ki.

Legalábbis nekem. Biztos vannak olyanok is, akik csak ilyen vagy olyan kritériumok alapján ismerkednek...

2023. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyén és személyiségfüggő. Ama vékony pasi egy határozott, nagydumás vagány? Na akkor tud vonzó lenni. Avagy egy tugyimutyi, az árnyékától is besz.ró figura? Na akkor meg nem.
2023. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik exem egy fekete hajú, nagyon erős szőrzetű, izmos, viszonylag magas pasi volt.

A másik még magasabb, szintén izmos (sőtt, a kapcsolatunk alatt mégjobban kigyúrta magát) idősebb pasi volt.

Mindig úgy gondoltam, hogy nekem magas, izmos, "nagy" férfiak kellenek, mert biztonság érzetet ad, èn sem vagyok kicsi....stb


Na erre mit ad isten? Egy tőlem fiatalabb, alacsonyabb, vékony, babaarcú, szőke hajú (tehát ha borostás még az sem látszik) energiagombócot!

És mindezek ellenére minden porcikaját imádom!!


Néha azon kapom magam, h csak nézem, hogy "milyen szép" (ha illik ezt mondani pasira, ha nem) nagyon jól néz ki


Szeretném vele leélni az életem, vele szeretnék családot...stb


28l

2023. okt. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik, akkor a szerelem tényleg vak.....
2023. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!