Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orálisan kényeztetni szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kényeztetni szerető lányok, Ti mennyire vagytok elégedettek a technikátokkal, a francia tudásotokkal?

Figyelt kérdés
Ki mernétek próbálni magatokat mondjuk egy orálszex megmérettetésen?

2023. okt. 10. 13:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

8


"... a szexuálisan aktív nők 95% jobban akar szopni mint vetélytársai."


A lópikulát. Engem aztán teljesen hidegen hagy, hogy más nők hogyan szopnak. Én beleadok apait-anyait, valószínűleg egyáltalán nem csinálom különösebben jól, de a lelkesedés megvan. :)

2023. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

"Én beleadok apait-anyait, valószínűleg egyáltalán nem csinálom különösebben jól, de a lelkesedés megvan. :)"


Engem ezzel a mondatoddal meggyőztél, hogy szopásban benne vagy a top 20%ban.

Nem kezdtél el önigazolásba hogy jaj hány pasi mondta már, hogy milyen jó vagy. Nem toltad túl, hogy te annyira szeretsz szopni, hogy multiorgazmusod lesz tőle. Ha ilyen őszintén leírtad, hogy csak apait-anyait beleadsz - mármint remélem csak anyait :D - akkor nem szophatsz olyan rosszul.

2023. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

A szex nem sportág és nem is verseny, úgyhogy már magát a kérdést sem értem, meg a felvetést a versenyzésre.

Férfiként viszont nyugodtan elmondhatom, hogy talán tíz nőből egy akad aki jól tud szopni, de én a többi 9-et is megtanítom hogyan kell jól szopni :)

2023. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20%

#13

És, a többi 9 is szívesen tanul, tehát csak akarnak jól szopni, valahol akkor csak "verseny" ...

2023. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb kommenteket. Szerintem is sok lány szívesen fejlődne ezen a téren, de vagy a pasik nem tanítják őket arra, hogyan legyenek jobbak vagy túl gátlásosak, félénkek, hogy erről kommunikáljanak. Pedig egymástól is lehetne tanulni, amire egy ilyen téren tanítani szerető és tudó pasi mellett pl. egy ilyen verseny sem lenne rossz alkalom.
2023. okt. 18. 15:14
 16/23 anonim ***** válasza:
#14 Nem, a szopás még mindig nem verseny, és ha már a szopás tanulását is belekeverted, a tanulás sem verseny. :)
2023. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan vannak olyan árvaházban felnőtt vagy alkoholista szülők által felnevelt lányok/nők, akik 14 éves koruk körül rájönnek, hogy egy kis szeretetet, de legalábbis figyelmet kapnak a cidáért cserébe. Ezek közül biztos van olyan is aki, az önbizalmát is innen meríti. Az ilyen nőknél/lányoknál van esély, hogy versenyeznének is.


Tanulás még nem jelenti azt hogy versenyezni akarsz. Én pl most fel akartam rakni az ablakomra ilyen napellenző fóliát. Nagyon ragad, nagyon könnyen gyűrődik. Nagyon nehéz. Szeretném is megtanulni, hogy hogyan kéne ezt szépen, rendesen felrakni, de azt leszarom, hogy jobban fog e menni a Pistikénél vagy a Gábornál.

2023. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%
A verseny elég tág fogalom, az is lehet verseny, ha egyre jobb akarsz lenni, olyankor tanulsz, gyakorolsz, próbálkozol, vagy jobb akarsz lenni mint a férfi előző partnere, már az is verseny.
2023. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Olvasd már el a kérdező kérdését, az alatta lévő "magyarázatát", és a hashtageket is, ha esetleg még mindig nem esett volna le neked, hogy ő egy valódi versenyről, "megmérettetésről" beszél #verseny, #kihívás hastegekkel.
2023. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
40%

#19

A kérdező lehet, de amire reagáltál ott meg nem, szóval ekkora mellé beszélés nem kell ...

2023. okt. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!