Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orálisan kényeztetni szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kényeztetni szerető lányok, Ti mennyire vagytok elégedettek a technikátokkal, a francia tudásotokkal?

Figyelt kérdés
Ki mernétek próbálni magatokat mondjuk egy orálszex megmérettetésen?

2023. okt. 10. 13:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20 Szerintem jobb, ha mindig a kályhától indulunk el, az pedig a kérdés volt, ahol versenyről van szó.

Úgyhogy itt a kérdezőn kívül csak te beszélsz még félre, és a szövegértelmezésed is egyenlő a nullával.

2023. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
40%
Többen beszéltünk itt a versenyről a kérdezőn kívül, majd te egy ilyenre válaszoltál, majd később, a kérdező "verseny" értelmezésére hivatkoztál..., ez a mellébeszélés, vagy direkt vagy a szövegértés hiánya, butaság miatt.
2023. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

A 13, 16, 19 és a 21-es kommentek az enyémek.

Olvasd el ismét ezeket, és azokat is, amikre reagáltam az én kommentjeimmel.

Remélem, te magad is rá fogsz jönni, hogy adekvát válaszokat adtam, és a kiindulási pontom az én első kommentem volt, és teljesen más miatt hivatkoztam a kérdező kérdésere, mint azt te (helytelenül) értelmezted.

A személyeskedést pedig mellőzd, mert nem anyáddal beszélsz, hanem egy számodra teljesen idegen emberrel, aki eddig is megadta neked a kellő tiszteletet, és ezt el is várom az irányomba is.

2023. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!