Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogyan tudom elérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogyan tudom elérni, hogy tovább tartson egy aktus és ne menjek el olyan hamar?

Figyelt kérdés
Negyvenes éveiben járó férfi vagyok és az a probléma merült fel, hogy eddig elegek voltunk a feleségem egymásnak, de az utóbbi időben az ő igénye megnőtt a hosszabb együttlétek iránt.

2023. okt. 11. 10:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
11%
Dugjál pasival
2023. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek a férfiak. A feleségemet akarom továbbra is boldoggá tenni.

Eddig elég volt neki általában a (előjáték+) 20-30 perc szex, de mostanában jól esne neki, ha.még tovább tartana.

2023. okt. 11. 11:15
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak dugással izgasd fel, hanem már legyen totál felizgulva mire az aktus jön. Ez menne?
2023. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Változatosabb szexet akar, csak nem meri mondani vagy nem tudja hiányzik
2023. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3. Igen, próbálkoztam jobban felizgatni -ezért írtam az előjáékot is. Felizgul és sokszor el is élvez. De az ő kérése volt, hogy próbáljam meg tovább bírni.

4. Megfogalmazta: az izgatná, ha tovább bírnám.

Ezért tettem fel a kérdést így, ebben a formában.

2023. okt. 11. 11:24
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Légzés, szünet.
2023. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Gumi ami vissza tart
2023. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az előjátékon kívül csak maga a szex 20-30 percig tart? Az átlagon felüli teljesítmény. Hova akar többet? Nem vagy gép, hogy folyamatosan dugd egy óráig. Én egy ilyen férjet tudnék értékelni.
2023. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Ő sem mindig igényelné. Csak néha. De én még azt a pár alkalmat sem bírom ki.
2023. okt. 11. 12:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hozzatok be játékszereket. Ha vele akarsz maradni, akkor nyitottabb kísérletezőbb szex kell.

Beszéljetek a vágyakról még lesz itt bőven közös nevező.


Nekem pl ha hosszabb szex a vágyam, akkor egy durvább keményebb menet, szub szerep és máris totál ki tudok elegülni.

Nem a hossz a gond hanem hogy másra vágyik. Keressétek meg közösen hogy mi ez. Tök jó hogy szólt és nem félre lépett. 😉

2023. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!