Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem lehet mostanaban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehet mostanaban anonim modon ismerkedi itt vagy anotalkon lanyokkal?

Figyelt kérdés
2 eve ez masabb volt. Most rairok valakire, alapbol vissza sem ir... Anotalkon meg nem is oszt ki lanyokhoz... 🤣 Probaltam lanykent fiukhoz eljutni, azonnal bedobott, de nem csak 1x vagy 10x egymas utan. Miert offoltak a lanyok ezeket?
2023. okt. 16. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Lehet, nekem sikerül.


F

2023. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Itt nekem is sikerült, anotalkon viszont nekem sem.
2023. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1-es es #2-es: Nektek mikor sikerult? :D
2023. okt. 16. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Anotalkon nem igazán jellemzőek a lányok, akik meg lánynak mondják magukat hamar kiderül hogy nem lányok. Ha ismerkedni szeretnél ne anonim oldalakon próbálkozz.
2023. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanaz van itt is uccso
2023. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Anotalk ezek szerint kihalt? Rég jártam arra. Régen is eléggé el volt tolódva a nemek aránya, viszont én olyan 5 évvel ezelőtt jópár igazi lánnyal is beszéltem sőt akár megismerkedtem ott. Onnan tudom hogy azok, mivel teljesen valós facebook profiljaik voltak. Ismerem milyen a félig meddig hiteles fake profil, és milyen az igazi. Teljesen valós személyek voltak. Volt akivel még találkoztam is. Egyetlen szépséghibája volt már akkoriban is az oldalnak, hogy többségében fiatalokkal sőt tinikkel volt tele. Illetve akadt pár idősebb nő is, de ők többségében valamilyen handicappel rendelkeztek kivétel nélkül.
2023. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert ezeknek a "lányoknak" farkuk van, mint neked.
2023. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!