Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti miért gyakorin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti miért gyakorin ismerkedtek?/L

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 11:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
Mert nem fogják fel ésszel, hogy egy anonim oldalra nem ismerkedni jövünk. L.
2023. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Miért pont itt? Mi célból? Lemaradt.
2023. okt. 17. 11:45
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Mert bdsmre keresek lányt ami igy egyszerűbb mert élőben az csak később derül ki hogy érdekli-e
2023. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

nem itt ismerkedem, de itt is lehet ismerkedni, mert egy-egy válasz, annak tartalma, stílusa tetszik.

Találtam innét három partnert, mind jó volt, vége lett ilyen-olyan okból.

Mivel volt sikeres kezdeményezésem, ezért ha keresek, itt is keresek, s lehet belőle bármi. Az könnyebb, hogy sokszor könnyebb célirányosan. Fiatal, szub lányt keresek, aki Budapestről elérhető, és nyitott egy domináns férfira.


Ezért.


Ha valaki választ ír, s nemet mond, elfogadom.

Az anonimitás semmit nem jelent, mert nem tudom, kinek írok, s lehet, megismerjük egymást.


A válasz válasz ;)


45/F

2023. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
18%
Mivel fiatalabb szub lányt keresek. 29/F
2023. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

Én direktbe nem ismerkedem, de ha valakivel kialakul beszélgetés és szimpatikus is az illető akkor miért ne találkozzak vele?


Volt màr innen barátnőm és találkoztam mással is. Szerintem nincs ezzel gond.


(Nyilván egyik sem úgy alakult ki, hogy kéretlenül zaklattam a másikat.)

2023. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Én sosem ismerkedtem senkivel gyakori kérdéseken. Van feleségem, így nincs szükségem ismerkedésre.
2023. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Mert idősebb nőt keresek, és néha akadt itt ismerkedni vágyó.
2023. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
Van azért kivétel 5 embert innen ismertem meg ebből 3 fétiskapcsolat céljából volt. Mai napig jóban vagyunk. Plusz volt olyan is amikor olyan lányt találtam aki anyagi támogatásért teljesített fétiseket. Szóval amondó vagyok ki lehet fogni normális embereket ki lehet alakítani normális kapcsolatokat itt is. Csak sokkal nehezebb ma már ezen az oldalon is mint pl 4 évvel ezelőtt mert hát igen vannak fura figurák itt férfiakból is nőkből is. 26/f
2023. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%
Nahát mindenki sub lányt keres, én is :)
2023. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!