Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt gyakorin ismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt gyakorin ismerkedtek meg és lett is belőle valami azok milyen emberek voltak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi akik itt gyakorin ismerték meg a párjukat vagy alkalmi vagy bármi. És végül mi lett a vége? Milyen emberek voltak?

Privátban is jöhetnek ha nem akarod mindenki előtt leírni.



2022. júl. 9. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátomat itt ismertem meg, 1 éve vagyunk tàvkapcsolatban. A milyen emberek voltak kerdest nem igazan ertem, de rendes volt, es o is annak gondolt engem (szerintem :D).
2022. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a legjobb és leghosszabb kapcsolatom innen volt, még anno 18 voltam, akkortájt érettségiztem, ő meg művészeti suliba járt, igazából volt egy csomó közös pontunk, ezért elkezdtünk fb-n is írkálni, bár ekkor már mindketten oda voltunk a másikért, de vége szakadt, az anyjával a mai napig jóba vagyok. Bár őt se az ismerkedés meg ilyen topikoban találtam.

23/f

2022. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Én a volt szeretőm ismertem meg itt pár éve. Elég nagy csalódás volt.
2022. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt szexpartnerem innét három.

Most is keresek ;)


45/F

2022. júl. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!