Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségek! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Mit tennétek, ha a férjetek vmiért már csak 1 perces meneteket tudna produkálni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Igaz nem vagyok feleség

Nos ha az e.ü. gondok kizárva és volt pszichológusnál a vizsgálatok is negatívak

Akkor attól függ milyen a házasság

Ha éppen csak éldegèlnénk akkor elválnék


Ha van egy közös cég stb nagy bevételük van együtt felépítettümk egy egzisztenciát és nagyot buknánk ha vállnánk

Akkor nyitott házasság ..

De az is lehet hogy ki alakul egy cuckold fétis azt lehet keresni a Bull kanikat.


De hátamögött nem csalnám meg. Inkább tudjon róla


A másik hogy oké van keze szája lehet venni segédeszközöket de az hosszútávon nem elég .


N29

2023. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban tudott többet, akkor lehet valami pszichés oka van, akkor irány a pszichológus, ha régebben sem tudott volna többet, akkor nem lenne a férjem.
2023. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Egyeske? Szerinted miért nem vett el senki??


Álomvilágban élsz.


F, 44

2023. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

3as

Azért nem vett el senki mert Nem-et mondtam .

Kérték már meg a kezem

És kérték el apától is a kezem aki àldását adtam

De én még mondtam h gyerekként eldöntöttem hogy soha nem megyek férjhez ..

Nem álmodoztam. Habos babos hercegnő ruháról meg szőke hercegről


Pedig nem volt rossz példa előttem

Szüleim elsők voltak mindenben egymásnak . 37 évet voltak együtt anyukám ezévi haláláig

Jóban rosszban

Betegségben egészségben

Szegénységben gazdagságban

Ihinysegben és Bőségben.


Nem vagyok álomvilágban

Realitás talaján élek

2023. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Abbol van a felredugás
2023. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok feleség, de több olyan pasival is volt már dolgom aki nagyon durván hamar elélvezett, volt aki 1 percig se birta szinte, nekem nem probléma mert én is hamar elélvezek illetve attól mert valaki elélvezz lehet több menet is:)
2023. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!