Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségek akinek nem kedvence...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek akinek nem kedvence az anál, de a férjének hagyja?

Figyelt kérdés
Mik a bevett praktikák, hogy túl esetek rajta? Egy rendes elöjáték, sok tágíttás vagy egy idő után hozzá szokik az ember? Vagy csak piásan engeditek? Van olyan aki így már megszerette az anált?!

2023. okt. 8. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Hosszú elöjaték mefelelő tagitás. Big mac,egy tábla csoki.

Valamit valamiért!

2023. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szereti, nem fogja megszereti, okkal nem rajong érte. Normális előkészítés elengedhetetlen, és remelem “meghálálod” akár több módon is, hogy megteszi érted.
2023. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze nem is arról van szó, hogy kárpótolva van érte úgy mond. Hanem arra vagyok kíváncsi valaki esetleg pozitívan csalódott az egészben és megszerette.
2023. okt. 8. 17:48
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak azért nem tartozik a kedvenceim közé, mert eléggé macerás felkészülni rá. Kezdve attól, hogy már az étkezést is ennek megfelelően kell időzíteni, azaz aznap leginkább nem nagyon enni semmit; plusz a tisztálkodás kívül-belül; behatolás előtt pedig tágítani is kell külön, mert eléggé vastag van neki. Maga az aktus viszont nem rossz, az eleje egy picit kellemetlen, amikor teszi be, utána viszont már én is vele együtt élvezem végig. Szóval nagy túlzás lenne azt mondani, hogy csakis kizárólag az ő kedvéért engedem, mert amikor már csináljuk, az nekem is jó érzés. Viszont az előbbiek miatt viszonylag ritkán kerül rá sor, és azon belül is sokszor valamilyen alkalomhoz kötve, amikor meg akarom lepni vele. :)
2023. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Azok olyanok mint a prostik (pont).
2023. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5. Nem is értem minek írsz ide menj a torz felfogásoddal oda ahol elfogadnak itt nyilván nincs helyed.


4. Előtte is csináltad vagy csak neki engedted meg?

2023. okt. 8. 21:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2x probaltuk, mind a2x spicces voltam. Jo volt de masnap ugy fajt hogy menni alig birtam. Igy nem szoktuk csinalni
2023. okt. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Időnként hagyom neki, szerencsére nem tart sokáig így kibírható. Nem szerettem meg, nem is fogom.
2023. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, nekem heteró férfiként inkább az a torz, hogy bármit is jobban kedvel valaki a lényeges lyuknál. Nézz magadba inkább!

Semmit nem írnék egyébként, ha nem éppen az általam alapjáratként megélt, nyilvánvalóan természetesebb felfogást nevezed torznak.

2023. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Úgy el sem vesznek semmilyen nőt ha nem képes még egy análra sem...
2023. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!