Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért dobban meg nagyon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dobban meg nagyon a szívem, amikor összefutok az egyik kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nálam kb. 9-10 évvel idősebb nő (28 éves férfi vagyok), aki a felettesem. Nekem ő tetszik, helyes nőnek tartottam mindig is, de sose néztem rá "olyan" szemmel. Kedvesen köszön nekem úgy, hogy mindig kimondja a nevemet. Egyébként van, volt benne valami felsőbbrendűség érzés, ami miatt kicsit antipatikus volt kezdetben, a kedvessége ellenére. Szép szeme van és okos tekintete. Valahonnan ismerem korábbról, azelőttről, még mielőtt elhelyezkedtem volna a jelenlegi munkahelyemen. Van is tippem, hol láttam őt korábban. Onnan olyan ismerős talán. Ő is mintha gondolkozna azon, honnan vagyok neki ismerős, sokszor láttam rajta. Amúgy mindig mély szemkontaktus van köztünk a folyosón egymással szembe jövet.

Pár napja megint szembe jött velem a folyosón, és nagyon dögösen volt felöltözve, 3-szor vonzóbban nézett ki, mint általában. Csak néztem, hogy wow!! Aztán egyszerre értünk még aznap a konyhaajtóhoz, ott is hosszú szemkontaktus volt köztünk. Zavaromban félig elmosolyodtam, majd lesütöttem a szemem, és előre engedtem az ajtóban, de még simán befértem volna előtte, mert több lépésnyire volt. Szóval megtorpantam, akkor is nagyot dobbant a szívem. A konyhában zavarban voltam, és mintha ő is. Mintha lopva nézett volna engem. Biztos érezte, hogy tetszik nekem, és ő nem viszonozza, és ez neki kellemetlen. Ma is belenyilalt valami a szívembe, amikor mentem a nyomtatóhoz, és az egyik papíron az ő nevét olvastam. Kicsit megijedtem, hogy mindjárt ott lesz a nyomtatásáért, ezért elmentem onnan gyorsan.


Elég gyerekesen viselkedek körülötte, és ilyen szívdobbanásos érzésem nem volt már 23 éves korom óta. Azelőtt volt az, hogy akibe plátóian szerelmes voltam, attól megdobbant a szívem. Aki csak szimplán tetszett, attól nem.


Szerintem nem vagyok belé szerelmes, plátóian se. Köztünk nem lehet semmi, mert a felettesem. Csupán tetszik, mint nő. De akkor sem értem ezt a kamaszos "félelmet", amikor meglátom. Ha csak simán tetszik egy nő, nem leszek zavarban körülötte, nem dobban meg a szívem miatta, csak magamban konstatálom, hogy bejön. Nem hiszem, hogy érzelmeket táplálnék iránta. Vagy igen? Ha igen, miért? Nem is ismerem, összesen beszélgettünk 10 percet 2 év alatt, az is csak a munkával volt kapcsolatos.


Szeretném magam megérteni.



2023. okt. 17. 12:17
A kérdező szavazást indított:
Plátóian szerelmes vagy belé.
Van a kisugárzásában valami megmagyarázhatatlan, amitől megdobban a szíved.
Tetszik, és tudatalatt úgy érzed, hogy te is neki.
Tetszik, és lehet, hogy érzed, hogy ő tudja, hogy tetszik neked.
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, ami miatt ekkora izgalmat érzel.

A munkahelyed, ami arra való, hogy a munkád végezd, de ettől még nem válsz varázsütésre robottá, ember vagy emberi működéssel és vonzalommal, életed jelentős részét ott töltöd és sok kedves és vonzó emberrel találkozol. A munkahelyi viszonyok külön kategória.

Ehhez jön még a különlegesség, hogy nem mondjuk a fősulis gyakornok csajszit találod tetszetősnek, hanem a felettesedet. Amikor egy női főnököt (aki magas rangú, tekintélyes és kvalitásos) nem csak semleges emberként vagy anyád korabeli néniként, hanem erős szexuális vonzerővel rendelkező nőként érzékelsz, azért az igencsak váratlan, és sokkal jobban megdobja az izgalmat, mintha csak randizgatnál valaki ismeretlennel a tinderről.

2023. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De eddig is tetszegetett, csak nem mutattam ki, illetve nem tudatosult bennem, hogy "basszus, de szép, tetszik". A felettesem alatt magasabb beosztásút értettem, mert nem főnököm, nem állok az irányítása alatt. Ő csak 10 évvel idősebb nálam, esetleg egy "túlkoros" nővérem vagy féltestvérem lehetne, nem néni.

Eddig nem volt ez az érzésem, izgalom bennem, csak pár napja. Mintha húztunk volna egy vonalat: tegnap még csak simán csinosnak tartottam, ma meg már vonzódom is hozzá.

Ez a helyzet elég cinkes, mármint az lenne, ha ez kiderülne. Talán ő ezt a vonzalmamat érzi is, a nők ebben nagyon jók. Plusz sokan mondták, hogy rá van minden írva az arcomra. Részéről még cikibb lenne, ha ő vonzódna. Ezt nem tartom valószínűnek.

2023. okt. 17. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Dugd meg és kész. Mit kell ezen agyalni?
2023. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez valamilyen sziv érrendszeri probléma, keress fel egy kardiologust.
2023. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!