Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felnőtt férfiként meglepődve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiként meglepődve de egyben izgatottan látom a nők tini fiúkhoz való vonzódását. Miért számít ez tabunak, amikor egyértelmű?

Figyelt kérdés
A nőknek is tetszenek a 15-16 éves fiúk, de mégis nagyon sokan azt mondják, hogy jajj mit tudna nekem nyújtani egy ilyen korú stb, de mégis azt látom, hogy rendesen megnézik az ilyen korú fiúkat, flörtölnek velük stb. De ebben nincs baj, mert én is látok olyan csajokat 15 körül akikről tudnék fantáziálni, nyilván a nőknél is így van, tetszenek nekik a fiatal fiúk. De miért ennyire tabu ez? Ha valaki privátban is beszélgetne erről, szívesen venném, mert mindig is izgatott ez a téma, és úgy látom van valóságalapja. A korotokat írjátok le kérlek. Szép estét.
2023. okt. 18. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Legtöbb nőnek nem tetszenek a fiatalabb fiúk (pláne sokkal), ha hiszed, ha nem.
2023. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Az a felnőtt ember aki egy lelkileg szexuálisan éretlen vagy fejlődésben levő másik embert szexuálian kihasznál, befolyásol, az egy szar alak.
2023. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek, hogy feltétlen történnie is kell valaminek, de fantáziálnak róluk, maszturbálnak rá.
2023. okt. 18. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Gyúrtam és anno 16,17 évesen uszodában meg strandon megbámultak meg dicséreteket it tettek rám idősebb nők
2023. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Egy másik embert bármilyen korban kihasználni vagy a fölénnyel visszaélni nagyon aljas dolog.

Ugyanakkor az őszinte felnőtt szerelem lehetséges nagyon eltérő korú, nagyon fiatal emberek között is.

Még egy óvodában is lehet nagy a szerelem.

2023. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Higgyétek el, hiába erőltetitek azt, h idősebb nők fiatal tinikre gerjednek, van egy rossz hírem...nem gerjednek. Főleg tizenévesekre nem.
2023. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem, ha jól néz ki és izmos plusz érett a gondolkodása, akkor sok minden megtörténhet.

Láttam ilyen dolgokat.

A nőknél soha nem lehet tudni

2023. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a társadalom elítéli, nem fogadja el.
2023. okt. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
A nők szexuális inditatása alacsonyabb, mint a férfiaké, de ezért nyilván a 50 -es csajok között is lehetne találni olyanokat, akik keményen megkeféltetnék magukat 16 éves fiukkal.
2023. okt. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éves 1 perc alatt elmegy, azzal az 50-es nő nem járna olyan jól
dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!