Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek, ha nem izgat fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem izgat fel igazán a barátnőm? Mi legyen a kalandvággyal?

Figyelt kérdés

Olyankor jöttünk össze, mikor egy nagyon nehéz időszakát éltem az életemnek. Nélküle nem lennék most egyetemen(főleg nem orvosin) vagy talán sehol sem.

Először kevésbé működött a kapcsolat és az a bizonyos rózsaszín köd is csak egy év után jelent meg.

Most már két éve együtt vagyunk és jól működik a kapcsolatunk, jól vesszük az akadályokat. De most jobban vagyok.

Többet szocializálodok, kevésbé vagyok visszahúzódó. Talán kicsit kinyílt a világ. És mostmár bármennyire is fájdalmas kimondani: kevésbé látom szépnek őt.

Azon kaptam magam, hogy összehasonlítom másokkal és,mivel most van pár lány, aki nagyon tetszik... Valahogy jobban kívánom azokat a másik lányokat, mint a barátnőmet.

Szégyenlem magam emiatt, mert ezek csak ösztönök, mert azokkal a lányokkal egyáltalán nem lehetne beszélgetni. Nekem, pedig nagyon fontos az értelmes gondolkodás és jó beszédkészség az adott lány felől. Mondhatni: szapioszexuális vagyok.

Egyben, mivel egykor olyan rossz időszakokat éltem, valahogy kimaradt a csajozás az életemből. Borzasztóan hiányzik. Szerintetek mit tehetek? Úgy érzem, nem tudom elkötelezni magam, mert előbb-utóbb talán legyőzne ez a kalandvágy vagy talán örökre küzdenem kellene vele. Mégis, bizonyos vagyok rá, hogy szeretem és, hogy szükségem van rá, ahogy neki is rám, nem tudom, hogy tudnék-e nélküle élni, viszont megcsalni semmiképp sem akarom.


Talán közrejátszik mindebben, az is, hogy nagyon kevés a párom önbizalma. Nem mer annyira nőies, magabiztos (alkalomadtán bevállalós, vad) lenni. Ha ez meg lenne benne, valószínűleg kevesebb ilyesmi gondolatom lenne. Viszont ez már nagyon hosszú ideje stagnál. Hiába veszek neki ruhákat, cipőket, ékszert. Hiába bíztatom és udvarolok neki, hiába bánok vele udvariasan, nőként. Nem változik semmi, nem tud több önbizalmat, bátorságot növeszteni. A pszichológusa sem igazán segít rajta. Mit ajánlotok?

Tudom, kicsit hosszú, s néhol talán összeszedetlen is a kérdés. Kérlek próbáljatok érdemben reflektálni rá!

23/F



2023. okt. 18. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
En ugyanigy jartam, en sem tudom mitevo legyek.. annyi h en mar elvettem felesegul...
2023. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Tipikusan a megyafaszaután gyerek vagy! Kérj bocsánatot a barátnödtöl és kotrodjd el mellöle.
2023. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az önbizalomhiány gyökerét keressétek meg együtt, tanulságos utazás lesz.
2023. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

"szapioszexuális" :DDDDDDDD


Mindenre ráaggattok valami kitalált b***mságot. Megmondom mi vagy: unatkozó.

2023. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Sajnálom a helyzetedet nagyon nehéz lehet, és szorongást is kelthet rosszabb esetben. Sajnos ebben a helyzetben magadnak kell leginkább kitapasztalnod mi lehet a “jó döntés” persze sajnos sokszor utólag lesz okos az ember. Minden esetre próbáld meg ezt elmondani neki, hogy ne nyomasszon téged. Ha igazán szeret meg tudjátok beszélni, persze ehhez az kell hogy a legtökéletesebben próbáld felvázolni hogy hiányzik neked a “tűz” ami egy kapcsolatba nem árt ha van. :)

Remélem megoldódik a helyzeted!

2023. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát ennyi évesen még nem is kell elköteleződni.
2023. okt. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
A gyorsválasz az, hogy van ilyen, hogy az ember kiszeret a másikból ezért -azért, bármiért. Multkor valaki azon "panaszkodott", hogy a barátnője a félprofi sport miatt, olyan táplálék kiegészítőket eszik, amitől elviselhetetlen büdöset szarik, fingik, és ettől minden szexuálisvágya megszünt irányába. Nevetséges, vigjátékba illő, de teljesen érthető.
2023. okt. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Mivel hosszabb ideje együtt vagytok, így természetes, hogy kezd unalmas lenni a párod. Vonzódsz más nők felé is. Féfiként neked az ösztön hajt, hogy "minél több helyen rakd el a spermádat". A nőknek az, hogy "otthont teremtsenek és legyenek a gyerekekkel".

De ez csak rajtad áll mennyire engedsz a vadász ösztönnek. Megmaradsz-e csak a vágynál a fantáziánál, vagy esetleg engedsz a csábításnak.

2023. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!