Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feleségemre rájött, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemre rájött, hogy mindenképp szeretné magát kipróbálni egy másik nővel. Mit tanácsoltok, mire figyeljek azon kívül, hogy ne maradjak ki? Hol lehet találni olyan max. 40 éves nőt, aki kapható lenne erre?

Figyelt kérdés

Mi 35/40 évesek vagyunk (N/F).

(Nem dicsekvésnek szántam a kérdést, hasznos tanácsok érdekelnek, mert tapasztalatlanok vagyunk!)



2023. okt. 23. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy neki jó legyen. Mindenképpen arra ügyelj, hogy a keresett partner az ő igényeinek feleljen meg. És beszéljétek meg, hogy lehetsz e beszáló, illetve, hogy mi az amit megtehetsz, és mi az amit a harmadik neked megenged.
2023. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es Köszönöm, ezek jó tanácsok!


Valakinek még valami?

2023. okt. 23. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Full ugyanez a szitu. Én is szeretném kipróbálni milyen lehet nővel. De ebből az élményből ne maradjon már ki a férjem. De lehet zavarna is ha másik nőhöz érné. Mi megbeszéltük hogy ha összejön a 2N1F felállás akkor ő nézőként venne részt, max ketten szopjuk. Ennel tobb nekem elsőre nem fér bele. Nyilván ehhez kell akkor part találni aki ezt bevállalja.


A rizsázásom lényege, hogy nyíltan beszéljetek róla kinek mi fér bele, ne lássa hogy téged jobban izgat a másik nő, és ő válassza ki a partnert.


És írj majd mi hogy történt


; )


35N

2023. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as köszönöm a tanácsokat!


Az őszinteséggel és a nyíltsággal nincs gond, mindent megbeszélünk.

Csak nem tudjuk, hol és hogyan kezdjünk neki :)

2023. okt. 23. 15:43
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Rosszlányok a legjobb ilyen nincs fölösleges chet/beszélgetés látod ki és mit vállal hely van neki hiszen hirdet de soknál meglehet beszélni,mehet hozzátok is ha kényelmesebb előtte telefonon is beszéltek a 30-40% a hirdetőknek normális nem lehuzos sokba benne vannak és csak a ti részletek érdekli.

Nem bisztos,h jó de lehet kerezsgélni.

Vágyaim vagy mi van még és a goldengate de az nem tudom,h üzemele-e még.

2023. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Azt kérdezted már a feleségedtöl, hogy van-e kiszemeltje? Ha van, azt feltétlen tartsd tiszteletben! Ha nincs, keresgethettek közösen, de mindenképpen ö válasszon! Nagyon fontos. A rosszlányokos választás ha körültekintöek vagytok, mindenképpen jo, ha nincs választhato az ismeretségi körötökben. A rosszlányokos választáshoz szempontokat nagyon gondoljátok át! Sok sikert!
2023. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2023. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es Bács-Kiskun
2023. okt. 24. 07:03
 9/11 A kérdező kommentje:

6-os Nincs konkrét kiszemeltje, vagy legalábbis nem tudok róla.

Azt tudom, hogy több nő is bejön neki az ismerettségi körünkből, de azokra azt mondta, hogy eszébe sem jutna felhozni nekik a témát, mert fél tőle, hogy pletyka lenne belőle a faluban, ahol élünk.

2023. okt. 24. 08:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresők, tinder, ilyesmik?

Én itt indulnék el.

2023. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!