Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kis “meglepetéseknek”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kis “meglepetéseknek” örülnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Szeretném a barátomat néha néha meglepni. Szexi fehérnemű pipa, cosplay pipa. Biztos vagyok benne, hogy van még valami ötlet amivel megtudom lepni. Ti nektek mi volt a legjobb dolog amivel a barátnőtök meglepett titeket és nagyon szexinek találtátok?

2023. okt. 24. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha spontán rám mászik, tehát ő kezdeményez
2023. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem elég volt, hogy eljátszotta azt h keres valamit majd négykézlábon mászkálva mindent felforgatott a szobában, de bugyi az nem volt rajta. Csak a pólóm, ami csak addig volt rá jó, amíg le nem hajolt, mert akkor felcsúszott. telibe láttam neki mindent, nyilván ezt akarta, utána adtam annak a puncinak. 😏😎
2023. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha mentek valahová együtt, és kint az utcán a fülébe súgod hogy nincs rajtad bugyi a szoknya alatt...


Egy kis kikötőzős, szembekötős, érintésfókuszált játék.


Reggel szopással ébreszteni, még az alvó farkát a szádba véve, és onnan vinni el az élvezésig.


Kocsiban, hosszabb úton leszopni menet közben.


ezek jutnak eszembe elsőre

2023. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsések vagytok, nálunk semmi ilyesmi nincs, csak a sima szex.
2023. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

3-as teljesen egyetértek veled!

De érdekes lehet még egy meglepi-kártya, amit akkor használ fel, amikor akar, vagy egy "házi videó" is, amit nap közben kap meg, stb.

2023. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
egy kis bemutató
2023. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Például nagyon meglepett és örültem a "tedd át a popsimba" - Nak.
2023. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha egyáltalán van szex. Az már meglepetés.
2023. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meztelenul vard
2023. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!