Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lányra mondanátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányra mondanátok, hogy tehetséges ügyes a szexben? F24

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Aki jo az agyban :)
2023. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Pl egy jó orálnál mondhatjuk.

Mert ugye van ott is aki profi és aki kevésbé

2023. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Régebben gyakoroltam tantrát és előző exem meg is kért rá, hogy akkor próbáljunk rá egy hosszabb menetre. Beleegyeztem, ment közben egy másfélórás Netflix and chill film a háttérben, de egy óra múlva már nem bírta, mondta, hogy neki nem jó, húzzam ki és kézzel, szájjal befejez.


Aki mondjuk aktívabb ágyban és ténylegesen ki is bír egy ilyen hosszabb menetet, arra azt mondanám, hogy ügyes. De nehéz megmondani, mert nem feltétlen csak a lányon múlik gondolom, hanem a testén is, hogy eléggé nedves tud-e maradni annyi idő keresztül.. stb.


Túl sok effortot azért nem szoktak belerakni általában. Ritkán látok olyan lányt, aki érdeklődik ilyesmik iránt, netán gyakorol is intim tornát, vagy aktívan tesz azért, hogy extra élmény legyen azon túl, hogy esetleg sportol valamit a mindennapokban.


Pasit is mondjuk, magamon kívül nem ismerek mást a környezetemben, aki utánanézett volna ilyen témáknak, hogy mi a tantra, vagy úgy egyáltalán általánosabb dolgoknak a szexxel kapcsolatban.


Részben megértem, mert istentelen sok bullshit kering neten és nehéz kiválogatni, hogy mi hasznos egyáltalán, mi komplett hülyeség.

2023. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra aki pont ùgy csinàlja ahogy szeretem mert ügyesen rà èrez, hogy mi a jò nekem.


Pl tudja, hogy helyezkedjen, hogy neki is ès nekem is kènyelmes legyen ès jòl hozzà fèrrjek a pucijàhoz.


Ez utòbbiban sok nő nagyon bèna ès nem èrzik, hogy kène tartans magukat.


Pl szopàsnàl is ha ügyes akkor hagyja, hogy dominàljak nèha ès dugjam a szàjàt ès ùgy helyezkedik, hogy làssam a gyönyörű kis arcàt.


Kèpes lovagolni ès èrzi, hogyha bele ül ès előre hàtra mozog az neki is ès nekem is nagyon jò.


Legalàbb 4-5 pòzban kènyelmes ès èlvezetes vele a szex.

2023. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a szájában vagy kezei között gyorsan el tudok sülni
2023. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!