Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy bombázó puncijába és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bombázó puncijába és egy hétköznapi szürke nő puncijába ugyanolyan érzés bedugni?

Figyelt kérdés
Jó nőm még nem volt,és drága a jó prosti.Ezért tapasztalt(abb) férfitársaimat szeretném megkérdezni erről.(Sejtem hogy a válasz az hogy ugyanolyan,de azért feltettem):P

2023. okt. 25. 20:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Lyuk az lyuk, csak darázs ne legyen benne. Meg jó szűk legyen. Persze jóval szexibb egy bombázó csaj.
2023. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha megengeded fogalmazok másképp, egy olyan nő puncijában sokkal jobb lenni akinek a gazdája szeret és ő is szeret engem, mint aki full idegen
2023. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ.
2023. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Igazából ha bekötnék a szemedet, és nem tudnád melyik melyik, akkor szerintem nagyjából ugyanolyan lenne. Csak amikor látod, akkor ott van előtted, mi amúgy is vizuális típusúak vagyunk. De az is igaz, hogy akit szeretsz, na, annak a puncijába a legjobb bedugni, tőle pedig később jöhetne gyerkőc is. Ha szeretem, akkor már nem csak punci, akkor már a párom, akivel azért már sokkal komolyabb.
2023. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
A szex bedugos resze nem sokkal masabb erzes semelyiknel, a korites mas egy szebb csajnal, viszont ahogy ok a tudjak hasznalni dolgot szeretik a ferfiaknal ugy a pasik meg a ne legyen egy darab fa alaptetelt reszesitik előnyben. Egy kevesbe bomba inkabb szende csaj jobban teljesit tapasztalataim alapján.
2023. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is jobb volt egy átlagosabb csajjal. Rendesen cibálta a pélót....
2023. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
23%
Szerelem nélkül a dugás nem több egy magömlésnél. Ehhez pedig egyedül is elég vagy.
2023. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan olyan persze. Igazából néha szex közben azon is elgondolkodom, hogy minek fáradozok én itt. Sokkal egyszerűbb lenne kiverni. Lehet csak én látom így, de szerintrm túl van értékelve rendesen a szex. Tényleg a körítés csak a lényeg. Egy nagyon jó csajjal már csak azért is akarja az ember, hogy elmondhassa ezt is megélte. Együtt volt egy bombázóval. A hülye agyunk miatt akarunk dugni pedig amúgy nincs is rá annyira szükség szerintem.
2023. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
8-as! Amúgy igen, főleg ahogy idősödik az ember. Van amikor dugás helyett kiverem vagy edzek.
2023. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Lehet bomba a nő ha a fél város már alagúttá reszekte a lyukát, egy szürke szűz csaj meg lehet finom szűk
2023. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!