Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy győzted meg a párod hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzted meg a párod hogy új esetleg perverz dolgot próbáljatok ki? Mi volt az?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 21:44
1 2 3
 1/27 Lazy Lover ***** válasza:
31%
Ha igazán szeretsz meg teszed. Anál sex mélytorok
2023. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%

Az ő vágyát hoztam felszínre, de elég perverz, beteg dolog.

Nem írom le, privátban sem.

2023. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk tökéletesen kielégítőek voltak a jól bevált, hagyományos módszerek, amit az emberiség az elmúlt húszezer évben már megszokott.
2023. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

#3

Mint például az anál? Ami emberemlékezet óta része a szexnek?

2023. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőm fölém gugolt és én úgy nyaltam ki .
2023. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

#5 azt én is szeretem! 3x élvezett 10 perc alatt!

a 3.-nál belecsurgatott a számba!

2023. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Elmondtam, hogy mit szeretnék. Aztán egy kis idő múlva megtette magától. Nem kellett semmilyen fondorlathoz, zsaroláshoz, stb. fordulnom.
2023. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Volt amit hosszabb ideig "gyúrtunk" agyban, mire megérett a gondolat, de volt olyan is amiben kb azonnal benne voltunk.


Nekem a swinger volt az, amire lélekben egy évig készültem, forgattam a fejemben, próbáltam elképzelni, fogom-e szeretni. Végül elmentünk és nem bántam meg.


Ami nem annyira szokványos, de maximálisan jól sült el: szerepcsere, azaz felcsatolhatóst használva én vagyok a behatoló fél. Ettől kicsit tartott, annak ellenére, hogy a nyelvem, ujjaim már jártak benne és nagyon élvezte, de a konkrét anális szextől némileg tartott. Még a kezdő lépéseknél tartunk, de más most látszik hogy jó az út :) Itt konkrétan a felcsatolhatóst vetettem fel én, az anális örömök adok-kapok az ő kezdeményezése volt.


Ezen kívül a kötözés, szolidabb dominanciajátékok (szigorúan az ő részéről felém), meg a nyilvános, lebukásveszélyes helyen szexelés, harmadik szereplő bevonása, különböző szexjátékok, ami eszembe jut. Na ezek olyanok, ami kipattant valamelyikünk fejéből, elmondtuk, és már ment is a megvalósítás.

2023. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Melyek voltak a lebukásveszélyes helyek pl?
2023. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

8-as vagyok.


Győrben, a főút mellett kb 3 méterrel, sötétedéskor, kocsiban - az első szélvédőn simán beláthatott volna aki benéz.


Kőszeg, belvárosi parkoló, szombat délelőtt 11-kor, sétálgató emberek. Sötétített ablakok, de na... Akkor éltem meg életem eddigi egyetlen anális orgazmusát.


Erdei menedékhely előtti asztal (az a lerögzített, rönkből készült fajta), reggel kilenc körül. Miután végeztünk, kb öt percre rá jött is egy csapat turista.


Különböző templomromok, szintén nap közben, hétvégén, mindig a közeledő emberek hangját figyeltük.


Szintén Győr, az a régi építésű tágas, nagy terű társasház előterében, a postaládák előtt.


Fényes nappal, hédervári kastély parkja.

2023. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!