Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,nők! Randiznátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők! Randiznátok olyan pasival aki csak nyitott párkapcsolatra tartana igényt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én benne lennék. Viszont csak akkor, ha megbízható lányokkal lenne együtt .
2023. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak támogatás ellenében.
2023. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2023. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez elég összetett, de megpróbálom megfogalmazni.

Szóval az elején nem szeretném, hogy nyitott legyen egy kapcsolat, az első időkben szeretem ha valami csak az enyém, így a pasi is csak velem legyen. Aztán amikor elmúlik a rózsaszín köd, akkor már persze, lehetne nyitott a kapcsolat, de akkor mindkét oldalon.

Aztán ha már nyitott, akkor fontos az őszinteség, hogy mindent elmondjunk, e nélkül nem. Nem kell részleteket,de hogy kivel, mikor és hol az igen. Ebben az esetben sem szeretném, ha minden nap más nővel is lefeküdne rajtam kívül, mert akkor pedig minek egyaltalán a kapcsolat. Szóval mértékkel de beleférne.

2023. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2es. A munkáról hallottál mar?
2023. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha nem pasas, hanem Férfi.
2023. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Soha.
2023. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!