Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálják azt egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják azt egyes férfiak, hogyha rám írnak instán és válaszolok nekik, akkor egyből szexuális ajanláttal állnak elő, holott párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha "mindig" ezt csinálják, akkor egyértelmű az oka: azért mert olyan képet festesz magadról, aki ilyesmire vevő
2023. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem festek magamról olyan képet. A legtöbb képem a kutyámról van vagy természetfotó, de amin rajta vagyok az is a párommal közös kép és nem vagyok kirívóan öltözve egyiken sem.
2023. okt. 29. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szóval akkor nem te vagy a hívás hanem minden férfi aki ajánlatot tesz/tenne?


Segítek: lehet ám a szövegezésed olyan, ami megtéveszti őket. Vagy bármi más, nem kell most csak a képekre gondolni

2023. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy köszönésen például mit lehet másképp értelmezni. A napokban is csak annyit írtam vissza valakinek, hogy "Sziaa" és egyből jött rá a kérdés, hogy "benne lennél vidihívásos masztiban?" Miért kell ezt csinálnia némelyik fiúnak?
2023. okt. 29. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert ilyen vagy! Mondom: ha úgy tűnik hogy a többség nem normális, akkor valójában te vagy a probléma forrása


Önreflexió. Gyakorold!

2023. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, biztos csak az én hibám, hogy a pasik perverzek és dugnának fűvel-fával.
2023. okt. 29. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem perverzek. Te vagy nyomi, mindenki csak a lyukat látja benned, mert annyit is érsz! És ez nem más hibája
2023. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az eddigi megnyilvánulásaid alapján elég sok frusztrációt vélek felfedezni benned. Mondjuk meg is értem a frusztrációd, nem lehet egyszerű dolgod az ismerkedés terén.
2023. okt. 29. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert azok ilyen internetes hokizós idióták. Még a 13 éves hugomnak is irogatnak akinek 0 posztja van kinn
2023. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!