Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki nem menne bele egyéjszakásba szingliként? Akkor sem, ha lenne rá lehetősége?

Figyelt kérdés

Nekem nem volt még, nem is vágytam rá, de ha nincs ilyen férfi meg nem számít egy két alkalom, ha utána rájössz, hogy ezt nem szeretnéd, akkor én minek "tartogatom" magam?

Ha utána a későbbi komoly kapcsolatot már úgysem befolyásolja, hiszen addigra már kiélte magát/rájött, hogy ez nem érték számára.



2023. okt. 31. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nem mindenkit vonz egy gyors ürítés inkább azt mondja lerendezi kézzel.

Nem mindenki az egy éjszakások művaja még férfiként sem.

2023. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kivel!
2023. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pl: ilyen pasi voltam , aki mindig a kölcsönös és őszinte érzelmű lányokat kereste , méghozzá a komolyabb gondolkodásúakat , tartós kapcsolatra , mert nekem mindig hiányzott egy ( társ ) , amikor egyedül voltam .

47 F.

2023. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg nem mennék bele, mert egy traumás roncs vagyok ilyen téren és nem hiszem, hogy menne..
2023. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki lenne a hölgy!
2023. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok, még jöhetnek!

Nem gondoltam, hogy ilyen pozitív válaszok jönnek, lehet még remény.

Nektek meg a következő válaszolóknak is írom, hogy még jobban el tudjátok képzelni: tényleg úgy gondoljátok, hogy ha ott lenne a szitu, pl hogy egy gyönyörű nő/lány azt mondja, menjetek fel hozzá és nem szeretne kapcsolatot, akkor visszautasítanátok szingliként?

2023. okt. 31. 10:00
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen .

Már fent voltam a lakásán késő este s beszélgettünk , majd a lány témát váltott és már mászott is volna rám .

Nemet mondtam neki , ere ki kísért a lakásából aztán ennyi volt ...

3. voltam .

2023. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek fiúként több ilyen srácot, akiknek lett volna lehetőségük, de egyéjszakázás ellenesek. Tudom mert dumáltunk róla.
2023. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#6


Helyzet függő.. de szerintem ha csak ilyen semmis az ismeretségünk akkor biztos, hogy nemet mondanék. Ha meg ismerem és kedveljük egymást az pedig már egy teljesen másik szitu.. úgy lehet belemenném, ha el tudnám magam engedni lelkileg.

2023. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Wow.:o Na ilyenre gondoltam, hogy létezik-e, köszönöm, 3.! És csak emiatt, mert te társra vágysz, komolyabb gondolkodásúval? Az értékrended miatt?
2023. okt. 31. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!