Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy pasinak tetszik egy lany, de nem tud neki mit mondani?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Félénk, nem tud csábítani.
2023. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudja mit mondhat hogy ne legyen se tolakodó, se mimóza...
2023. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szocializációs hiányai vannak.
2023. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert zavarba van keresné a megfelelő szavakat de annyira jo akar lenni a nőnél hogy nem találja azokat.
2023. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Mit kellene neki mondania?

Ha úgy a semmiből közli, hogy tetszel, az inkább ilyesztő.

2023. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedvenceim :)


a csaj nagyon jól néz ki nagyon tetszik a pasinak, de a pasi nem meri megszólítani talán épp ezért....ezért elmegy mellette nap mint nap, és ez nap mint nap egyre nehezebb...


a csaj is látja h tetszik a pasinak és a csajnak is tetszik a pasi...de a csaj sem szól hozzá mert jajj milyen már az...azt hiszi majd ribi vagyok, vagy kihasznál majd...jajj ez a pasi dolga...


Telnek a napok....hónapok...és egyszer csak amikor elmennek egymás mellett az egyik kézen fogva jön vele szembe a párjával...


a másik pedig szomorkodik és ráb**aszott...


Történet vége.

2023. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Kb. így!
2023. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6os leírta a 20as éveim elejét :D Azt hittem túl kevés vagyok a csajnak, ő pörgős volt, flörtölt pasikkal, utazások, bulik, sokat tanult, stb. Évekig húztam, összejött egy pasival. Most néhány év után mint barátok még mindig tartjuk a kapcsolatot (nekem is van már barátnőm), és meséli, hogy mennyi gond van a kapcsolatával (ugyanaz a pasija), nem foglalkozik a pasi vele, egysíkú lett a dolog, stb. És utána mikor en mesélek, csillogó szemekkel néz rám,és nondja, hogy milyen sikeres lettem, meg hogy milyen vagány helyekre járok, stb… Jön hogy felkössem magam ilyenkor :) Titkon mai napig a falat kaparom, hogy nem vele jöttem össze, de ez már így marad.
2023. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!