Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ki mennyire használja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ki mennyire használja ismerkedésre az oldalt? Vagy inkább csak válaszolgattok a kérdésekre?

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Abszolut arra én legalábbis
2023. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Ismertem már meg itt embereket, volt innen kapcsolatom is korábban. Direktben nem ismerkedem és zaklatok másokat, de ha valakivel valami oknál fogva elkezdek beszélgetni akkor nem dobom be azt mint sokan, hogy: "Nem ismerkedem itt."


Nyilván nem a legjobb hely és nem is erre való, de szimpatikus embereket itt is lehet találni.

2023. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Sokan szokták erre (is) használni.


Régen én célirányosan ismerkedtem itt, manapság csak nyitott vagyok, de nem minden áron keresek.

2023. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Volt már, hogy összejött innen kaland, és van olyan időszak, amikor kifejezetten erre a célra használom az oldalt, de nem ez az általános.
2023. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Most már szinte csak ismerkedésre használom. A szexmentes fétisemre szoktam nőket keresni támogatásos alapon. Mikor találok olyat akivel hosszabb távon együtt tudok működni, olyankor egyáltalán nem szoktam használni az oldalt.
2023. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Itt csak agyilag rokkantak vannak!

Semmi nem jött össze!

2023. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Próbálkoztam, voltak is értelmes nők, de én az ördög segglyukán lakom itt mindenkihez képest. :D
2023. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 #7 ezen nagyon nevetek :DD
2023. nov. 1. 19:33
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Igyekszem én is társat/barátot keresni több/kevesebb sikerrel. (F!)
2023. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerkedem egyáltalán.

Nem érdekel az igazi neve és az se hol lakik.

Legyen értelmes és érdekes beszélgető partner.

2023. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!