Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés volt legelőször fiú előtt meztelenre vetkőzni?

Figyelt kérdés
Gátlásosak voltatok?
2023. nov. 3. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szégyeltem magam
2023. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
:(
2023. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szégyeltem magam és gátlásos voltam.
2023. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ittam elotte ugyhogy nem voltam gatlasos
2023. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szégyellős voltam, de aztán megnyugtatott hogy tetszik neki amit lát.
2023. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nappal volt, De az osszes redonyt lehuztam. Szurt feny volt, de tetszett a latvany neki. Ereztem a fokmérőn. ;)
2023. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szégyenlős voltam de tetszett neki amit làt.
2023. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy nem igazán voltam gátlásos, pedig nem volt tökéletes a testem és voltak rajta akkor olyan dolgok amiket nagyon nem szerettem (kinek nincs). De engem azért pl.: gyerekkoromban bántottak kicsit általánosban (nem volt terror), tini koromban nem voltam sikeres és ezek egy fiatal lány önbizalmára NAGYON ki tudnak hatni. A srác pedig brutál jól nézett ki (számomra arcra is) és objektíve neki pasiként jobb teste volt, mint nekem nőként. Magas volt, elég izmos, széles vállakkal, de nem volt túlzottan leszálkásítva szóval nekem 10/11.


És mégse. Pedig nem is a barátom volt, hanem csak egy kaland, de mire oda jutottunk, hogy szexelünk addigra már kétszer majdnem lefeküdtünk. Egyszer volt petting és már akkor is gyönyörűnek hívott meg szedte le rólam a ruhát kissé, smároltunk és éreztem, hogy baromira kíván. Pedig spicces volt és kanos, szóval tudtam, hogy ez azért (is) van, de aranyos volt és tisztelettudó.


Aztán másodszor oráloztam neki, mert épp megvolt és én voltam spicces és úgy nem akartam szexelni, mert vigyáztam magamra, pláne ugye szüzen. De akkor már félmeztelenre vetkőztetett és nem úgy tűnt, mint akinek nem tetszem:D


És akkor harmadik ilyen összegabalyodásunkkor szexeltünk. Rengeteget smároltunk előtte, józanok voltunk, láttam hogy baromira kíván, éreztem is, láttam ahogy rám néz.


Egy kicsit volt fura teljesen meztelennek lenni egy majdhogynem idegen előtt (közös társaságban találkoztunk párszor), de az, hogy láttam mennyire tetszek neki és mennyire kíván, sokat segített, hiába kaland. Pedig aznap este nem is néztem ki annyira jól szerintem, hajam is kicsit zsírosodott már stb de akkor esett le, hogy ezt a nők aggódják túl.

Tudtam ha nem tetszenék neki, nem akarna ott akkor velem lenni.


Szóval egy nőnek különösen nagy szüksége van a pozitív visszajelzésre, bókokra (nyilván nem kell a ló túloldalára esni).


De amúgy azt éreztem, hogy ennél természetesebb dolog történni se tudna. Hamar elmúlt az a kevés szorongás is.

2023. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Zavarban voltam.


De a barátom előtt is, pedig ő a második férfi volt, aki látott meztelenül. De leesett neki, mi a baj, úgyhogy lekapcsolta a villanyt, és sötétben szeretkeztünk.

2023. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
A szüleimmel jártam nudizni így nem voltam gátlásos..26N
2023. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!