Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz olyan hölgyet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz olyan hölgyet találni, aki nyitott kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Pénz kérdése az egész.
2023. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert az emberek 99%-a monogám kapcsolatot szeretne. Ama 1% meg ugyanúgy válogat kivel jön össze mint akik a monogám kapcsolatnak hívei. Ugyanúgy a szimpátia, vonzalom, vágy a beugró szint s nem az hogy nyitott kapcsolatot akar-e a pasi (értsd.: nem fog csak azért a karjaiba ugrani valakinek mert az nyitott kapcsolatot akar, ez csak egyetlen szempont a sok másik között aminek klappolnia kellene).
2023. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem könnyű. Elvégre minden nő arra vágyik, hogy felelősség nélkül néha felugorj hozzá dugni, s ezen felül lehessél mással bármikor, elvégre a nyitottság ezt jelenti. Mi ez, ha nem csábító egy nőnek?
2023. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Nem!

Azt jelenti, hogy ő lenne a barátnőm, akit szeretek, de néha-néha ő is és én is szexelhetnék mással.

2023. nov. 4. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz. Én abszolút hiszek a nyitott kapcsolatban nőként mostmár, de ezt megelőlegezi egy 17 éves monogám kapcsolat. Szóval felfolgás kérdése, és hogy mit élt át eddig a kapcsolataiban. Igen, a nők kevés százaléka szeretne nyitott kapcsolatot, de nem lehetetlen.
2023. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyannal, aki kifejezetten így akár kezdeni. De ha meg rákérdezel az elején, az sokaknak már offos.
2023. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az úgy működik, hogy előbb végig kell szenvedni egy lehangoló monogám időszakot egy normális partnerrel, aztán amikor már kellően egysíkúvá vált az élet, akkor - közös megegyezéssel - lehet nyitni!

A mi esetünkben nem külön-külön élvezzük a poligámia gyönyöreit, hanem együtt - sokan másokkal. Képtelenek lennénk már monogámiában élni.

Azt viszont nem tudom hogy működik-e, hogy egyből egy nyitott kapcsolatba belemászni, mert nem tudna feltétel nélküli érzelmi kötődés kialakulni.

2023. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg szexkapcsolatom volt,van.Elenyésző számú az a nő,aki szemet huny afelett,hogy a pasi mással is szexel.Még akkor sem,ha szerető,szexkapcsolat,barátság extrákkal stb amiben vagytok.A nők nem így működnek.
2023. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8 - hát, ha a zárdában kalandozol akkor nem.

Egy nyitott kapcsolatban - erről szól a kérdés - mindkét fél szabadon kalandozhat szexuálisan, nincs szemrehányás, számonkérés; szabad a gazda...

2023. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

8 vagyok


9 szerintem nem erről szól a kérdés.Nem meglévőt akar nyitni,(pl.házasságát)hanem új kapcsolatot keresni,ahol mindkét fél szabadon kalandozhat.

Én így értettem,erre reagáltam.

2023. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!