Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy felnőtt oldalon hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt oldalon hogyan kell lezárni egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy itt vagy egy hasonló oldalon ahol ismerkedni lehet és chatelni valaki rádír, te unatkozol és válaszolsz de x üzenet után rájössz, hogy nem ő lesz az akivel jól fogsz szórakozni. Mit csinálsz?

2023. nov. 5. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem írok többet
2023. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ember függő !

Van aki egyszerűen nem ír többet , van aki elnézést kér és megmagyarázza az okokat és úgy köszöni meg az addigi kapcsolat tartást , illedelmesen .

2023. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisan, megírom h nem fogok többet írni, az okot is és elköszönök.
2023. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Leírom, hogy sajnos nem őt keresem!


Ennyi.


Nem Ghost-ingolok (nem tűnök el szó nélkül), mert annál parasztabb, bunkóbb dolog nem igazán létetik a szememben!

2023. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megírom, hogy szerintem nem egymást keressük, vagy az okot röviden amiért nem fogok többet írni. Ha ezt az illető nem érti meg, és további üzenetekben győzköd, vagy elszámoltatna, arra már nem reagálok.
2023. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok tényezős dolog, de a normálisabbakkal úgy, hogy elköszönsz normálisan.
2023. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyem volt. Vagy ő nem írt többet, vagy én untam el az egyszavas válaszokat és hagytam.

Vagy szubmisszív pasi volt ami egyáltalán nem izgat, de nem magyarázkodok ne vegye sértésnek nincs azzal gond csak nekem nem jön be

Volt akinek elment a kedve miután megtudta hogy túlsúlyos vagyok pedig tudta hogy úgyse találkoznék innen senkivel


Magyarázkodni nem szoktam.

Olyan is volt hogy hirtelen felindulásból töröltem az egész felhasználót

2023. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Más ha ismerkedés volt valamelyikőtök célja, és más, ha csak unalmatokban írogattatok egymásnak.
2023. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 11:45

Kifejtenéd, hogy adott esetekben, hogyan kell lezárni?

2023. nov. 5. 11:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

" Ne haragudj de nem hiszem hogy egymást keressük,köszönöm az eddigi beszélgetést/válaszaidat minden jót neked szia"


N29

2023. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!