Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felnőtt nő miért viselkedett így?

Felnőtt nő miért viselkedett így?

Figyelt kérdés
27 éves nő rengeteg mosolygós szmájlit rakott minden mondata végére, amikor már jobban belemerültünk a beszélgetésbe. Semmi poénos dolog nem hozódott fel ami indokolta volna. Nem zavart, inkább aranyosnak találtam, de egy kissé furcsa volt nekem, mivel a 16 éves lányok sem csináltak ilyet akikkel chateltem.

2023. jún. 25. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Miért zavar az téged, hogy valaki jókedvű, jól érzi magát veled és ezt ki is mutatja, pl. így, mivel írásban kommunikáltok? Nem lehet mindenki hozzád hasonlóan búvalbaszott, hogy még a kákán is csomót keres.
2023. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Vagy sok vagy neki. Finom célzás részéről,hogy "oké,oké..menj a francba"!
2023. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Érzelmi intelligencia, vagy érzelmesebb a kelleténél, esetleg bohémabb, ezek szokták kifejezésként sűrűbben használni a szmájlikat.
2023. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Mindegy, soha semmit nem ertessz meg...
2023. jún. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok baromságot láttok bele!

Jó kedve volt... Kedves akart lenni ,Ennyi!

35 évig szinte csak gyerek az ember. Pláne már manapság..

2023. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha zavar akkor mondjad neki, de énis ismerek ilyeneket, számomra kicsit gyerekes, mert én mindig csak értelmesen válaszolok, néha egy-két emoji, de sose túlzás.. inkább a személyes talik híve vagyok
2023. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!