Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy felszedtél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy felszedtél egy nőt kiderült lassan, hogy prosti és pénzt kért volna tőled? Kipróbáltad vagy elhajtottad? Hogy derült ki, mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyen vannak ilyen nők, akik ilyen indirekt módon űzik az ipart.

nov. 7. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Előfordult, egy picit meglepődtem, komolyabb kapcsolatot szerettem volna vele, de így más lett belőle, amit becsültem benne, hogy viszonylag hamar elmondta, mi is a helyzet. Jártam úgy is, amikor komolyabban ismerkedtem, hogy talán a harmadik találkozástól kezdve, a nő más-más indokokkal kért kisebb összegeket, és akkor állítottam kész tények elé, amikor azt állította, a kisöccsének szeretne ajándékot a születésnapjára... Ekkor megkértem, hogy felejtsen el, pár ismerősnek, sőt egy távolabbi rokonnak is korábban bemutattam, és rosszul érintett volna, ha másoknál is próbálkozik a lehúzással.. Többre tartok egy olyan akár amatőr örömlányt, aki felvállalja, hogy mit szeretne. Jártam, már úgy is, hogy a csaj összekeverte a "szereplőket" és egy együttlét után azzal keresett meg, hogy baj van, mert terhes tőlem, pénz kellene... Meghallgattam, és felvilágosítottam, hogy benne akkor én nem jártam, és egyrészt kocc, másrészt indítson eljárást ellenem. Itt is vigyázni kell, mert előfordult, hogy sok normális üzenetváltás után jön elő valaki azzal, hogy neki tandíjra kellene a pénz, el is mondja hová jár, csak arra nem számított, hogy az állítólagos szakon ami nem százas létszámú, van egy tanársegéd ismerősöm, és ilyen nevű hallgatóról nem is hallottak. Résen kell lenni, mert sok nő vélt, vagy jogos sérelmek miattt úgy bünteti a pasikat, hogy igyekszik lehúzni minket, szóval tudom, ha a ... feláll, vagy valaki érzelmileg egyedül van nem könnyű, de ne adjatok pénzt sose előre, és lehet, én lettem bizalmatlan, de ha először töltök egy nővel egy éjszakát, azért óvatos vagyok.
nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlen prostituált, inkább mondanám azt, hogy szexmunkás, de volt.


Bár nem heteroszexualitás, mint a kategória... de nyáron volt egy jó domina néni (fétis bulikba járok, nem hagyományos szórakozóhelyekre) akivel megismerkedtem. Beszélgettünk, játszottunk, majd mint a nyerőgép közölte a buli végén hogy dobjak be egy érmét a folytatáshoz (újabb találkozó és játék). Én pedig mondtam, hogy nekem nem a szolgáltatása kell hanem a személyisége. Inkább elhívom egy randira és ismerkedjünk, nem kliens szeretnék lenni hanem több.


Először elgondolkodott, de belement. 3 hónapig voltunk együtt (távolság miatt nem működött) Valahogy mindig sikerült a hasonló szexmunkások szívét meghódítanom, lehet azért mert annyira hozzászoktak már, hogy pénzért keresik a klienseket, hogy egy nő gyengédsége, romantikája már elég ahhoz hogy újra érezzen valamit. (Egy mezei prostit viszont elhajtanék, bár egy mezei prostinak nem én lennék a célcsoportja az is biztos)

nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
A prostit nem tudod felszedni.
nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

#1

Te jó ég mik mennek.

Ilyenkor azért jobban értékelem hogy milyen társadalmi rétegbe születtem.

A tág környezetemben sem hallottam még ilyenről, hogy pénzt kér egy nő attól akivel ismerkedik. Nagyon kínos és megalázó lenne

nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Olyanba belefutottam már, hogy 2. randin plázába mentünk (miért ne, én kis naiv) aztán feltűnt hogy minden féle utalásokat tesz, neki ilyen meg olyan ruhák nagyon tetszenek, meg nincs otthon kaja hétvégére, satöbbi.

Nem vettem neki semmit. Nem volt újabb randi 😅

nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem jöttünk össze, csak hajnalban mentem hazafelé kocsival és a buszmegállóban állt egy csaj, gondoltam eldobom, bárhová megy, ha elfogadja, közben majd dumálunk, aztán meglátjuk. Megálltam, ő beszállt, kérdeztem, hova megy, akkor elmagyarázta, hogy nem a buszra várt, hanem dolgozik. Aztán végül befizettem nála egy sz@pásra.
nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!