Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjek , akik merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek , akik merevedési problémával küzdenek , ti a feleségetek szexuális kielégülése érdekében hajlandóak lennétek akkora áldozatot hozni , hogy akár egy másik férfivel elengednétek a feleségeteket , hogy az időnként kielégítse helyettetek ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Van rá annyi más megoldás. Kéz száj, vibrátorok, amit mindenre is képesek.

Attól, hogy a farkam nem működik még a fantáziám igen.

2023. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
nem, ezert van a kektabi, ha kedvem van megcsengetni a rozsajat
2023. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Ezt nem a férfi fogja eldönteni, hanem a nő.
2023. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%
Sokféle módon lehet kielégiteni egy nőt,de nyilván ha ez neki nem elég,akkor ugy is keresni fog egy potens férfit,szóval ha engedem/nem engedem ha keresni akar más fajta kielégülést ugy is megteszi.
2023. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi a biztosíték arra, hogy az a másik férfi kielégíti a nőt? Nem egy olyan nő van, aki csupán a behatolástól nem jut el az orgazmusig. Nyalni, vagy simogatni pedig én is tudnám.
2023. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Én engedném, de jobban örülnék, ha nézhetném is őket közben, illetve akár be is szállnék, ha másként nem, hát kézzel meg szájjal rásegítve. Ha mégis nélkülem csinálja, akkor legalább mesélje el utána nekem is, hogy milyen volt! :)
2023. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem
2023. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
A szex nem pusztán kielégülés, hanem bensőséges összetartozás kérdés.
2023. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Hál istennek nincs ilyen probléma, de biztosan felmerülne ez is és beszélnénk róla.

És hát igen lelkileg is jó lehet mindkét félnek ha bent van a nőben a férfi. Persze ezt sajnos egy idegen nem tudja pótolni, ezt az érzelmi részt.

2023. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos benne vagyok már a korban,(férfi), gyógyszereket szedek, először csak merevedési problémák, aztán több befejezetlen aktus, már a Sildenafil sem segített. Szomorúan vettük tudomásul, hogy életünk ez a része vége. Próbálkoztam az előjáték szereplőkkel, simogatás, nyalás, de azt vettem észre, hogy feleségem nem igen lelkes ezekre. Elmúlt a libidóm, ő ezt tudomásul vette. Felajánlottam a nyitás lehetőségét, de elutasította. A 8.-as válaszoló válasza. Fiatalon megkaptuk, ami járt, most ez van. Elvan a munkájával, kertjével, macskáival. Tisztelem, és szeretem ezért. Ha megcsalna, észre venném.Elfogadta a helyzetet.
2023. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!