Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátommal mindenképp ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal mindenképp ki akarjuk próbálni az anált. Régóta beszéljük, és izgat minket, ténylegesen engem is de valahogy nem jön össze. Neki túl vastag mérete van, esetleg tudnátok adni valami tanácsot vagy segítséget ez ügyben? Hogyan induljunk el?

Figyelt kérdés
2023. nov. 10. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Izgatás, lazítás, tágítás, síkosító, kommunikáció, odafigyelés,


Kérdezz, írj!

2023. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet béna vagyok, de nem tudok írni

Légyszi írj rám

2023. nov. 10. 16:24
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Fogsz síkosítót, bekened az ujjad, és finoman bedugod saját magadnak. Először ráfeszül, de pár másodperc után engedni fog és szépen tudod járatni az ujjad ki-be. Ezt jatszd el párszor, több napon is akár, utána csinálja a pasid is, akár úgy is hogy hatulról dug és közben a síkosítós ujját a seggedbe dugja. Ha már reflexből enged a szorítás 1-2 másodperc után, némi ujjazás után sok síkosítóval be fog menni a farok is. 👍😉

22L

2023. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
A kis vagy közepes méretű análplug előzetes behelyezése kb 1 óra hosszara sok sikosítóval sokat segít a helyzeten.
2023. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. nov. 10. 16:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezeket a módszereket mind próbáltam/próbáltuk...
2023. nov. 10. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Az én taktikám az volt, hogy magamnak csináltam maszti közben. Először csak, rászorítottam a bejáratra. Meglepően intenzívebb lett az orgazmusom. Aztán egy ujjal, de azt is úgy, hogy sok síkosító, és bent tartottam az ujjam. Szoknom kellett, hogy kikapcsoljam a rászorító reflexet. Mikor ez megvolt, jött az effektív ujjazas egy ujjal. Majd kettővel, aztán plug, és csak ezután hatolt belem a barátom farokkal. Ez egy tanult folyamat volt, lépésről-lépésre. Talán a legfontosabb, hogy engem izgatott, érdekelt, és nem elvárásból, vagy kényszerből tettem.
2023. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Írtam, semmi válasz...
2023. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Ujjazás után bemegy a farok is? XD Persze, de azért nem kicsit fáj is mellé, ha ennél nincs több előzmény...

Ez akkor működött, amikor a srácnak nagyon vékony farka volt, tényleg nem kellett több.

Pedig én kívánom és szeretem, nem kényszerből csináltam.

De akinek ennél nagyobb volt, ott azért nem segített az ujja. Volt, akivel ujjazás, vékony dildó (vastagabb, mint a korábban említett srácé) és még utána pluggal volt jó. De volt, hogy kértem, hogy a dugó helyett a farkával próbálja és durván sikítottam a fájdalomtól. Félre ne érts, ez olyan fájdalom, ami egyszerre jó és rossz volt és miután hozzászokott már keményen ment a fenékbe.

De a lényeg az, hogy ha annyira vastag, akkor lehet, hogy 3-4 vibrivel is tágítania kell, esetleg csináld te magadnak és neki már könnyebben fog menni. Vagy, ami nálam bevált, egyszerűen bírd ki. Pár másodpercig fáj, aztán jobb lesz és utána már szuper.

Először az anál pluggal is ez volt, kegyetlenül fájt, mikor feltettük, de utána simán be tudta tenni. (Nekem L-es van, nem is volt kisebb soha.)

Az első anál előtt egyszer egy órát is gyakoroltam, kb. 5-6 vibrátort tettem fel, növekvő sorrendben és vártam, hogy a fenekem hozzá szokjon, de általában csak egyel gyakoroltam.

Magadnak azért könnyebb, mert érzed, mikor fáj és nem kell erőltetni. Pasik kíméletlenebbek. xD

Nem tudom, ebből segít-e bármi, de hajrá, ha tényleg vágysz rá. Ha viszont nem és emiatt görcsölsz, akkor kár erőltetned, mert nem fog bemenni soha vagy nagyon kellemetlen lesz.

2023. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi mindig szex végére hagyjuk a popsit,akkorra már jól fel van húzva a nőm.

Kutyában szoktuk,miközben a punciját dugom,először ujjazom a popsiját,aztán egy 3 részes (vékony,közepes,vastag) anal plug-gal,tágítom,szép finoman,fokozatosan,sok síkosítóval,időt hagyva neki.

Amikor már a vastag plug is könnyen megy,akkor átrakom a 18/5 farkam,nincs gond...

2023. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!