Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akar kinyalni a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar kinyalni a párom, velem van baj?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, de 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor nyalt ki. Persze én leszopni leszoktam. Meg szeretem is csinálni. Valahogy már egyre jobban kezd hiányozni. Ujjal szokta izgatni a csiklóm, de nem igazán élvezek el attól sem.

Egyszer mondta, hogy ő undorodik a női nedvtől, ha az arcára kerül. Sajnos én meg túlságosan is nedves tudok lenni.

Az intim higiéniámmal sincs gond szerintem, mert bármikor szexre kerül a sor én azért próbálok nem "koszosan" szexelni.

Valahogy mégis úgy érzem, hogy velem van gond.



2023. nov. 11. 06:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Miert gondolod hogy barmi gond is lenne veled ?
2023. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Írod, 5 éve vagytok együtt. Ez azért sok idő. De hány évesek vagytok?
2023. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy nőm, akivel 7 évig voltunk együtt, de kb 2x nyaltam, de nem élvezésig. Büdös volt ott, azért nem nyaltam. Jeleztem felé hogy ezért nem nyalom. Megsértődött és nagy részben ezért is lett vége a kapcsolatunknak.
2023. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exemmel volt hasonló helyzet, sőt inkább rosszabb.

Ő ugyan néha-néha nyalt, de nagyon rövid ideig, esélyem se volt elmenni, még csak a közelében se voltam. Ujjazott, de azt meg többnyire nagyon durván, sokszor miután szóltam, hogy ez már fáj, akkor abbahagyta. Dugni kb nem is dugtunk mert ő “óvszerfóbiás”, én viszont nem szedek tablettát és gyereket sem akartam tőle. A szex jóformán annyiból állt nálunk, hogy én leszoptam őt élvezésig, ő meg 1-2 percig nyalt aztán ujjazott.


Azóta az új párom viszont gondoskodik róla, hogy minden alkalommal (akár többször) elélvezzek azzal ahogy a csiklómat izgatja. Nyalni ő is ritkán szokott.

2023. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Tinédzser koromban valamiért az volt a fejemben h a nyalás az nem jó dolog, ezért az első barátnőmet sose nyaltam ki, de ő is elég prűd volt.

A második barátnőm nálam jópár évvel idősebb, tapasztalt, határozott csaj volt. Az első együttlétünk után megmondta h márpedig ki fogom nyalni és a következő alkalommal mikor szexre került volna a sor, egyszercsak mondta h várjak hanyattfekve csukjam be a szemem, mutat valamit. Én így tettem és egyszercsak érzem h az arcomra ült. Akkor már nem volt menekvés mondjuk nem is akartam mert izgatott a dolog és a p .uncija is finom volt. Elég rendesen meglovagolta az arcomat és hatalmasat élvezett. Ezután már sokkal jobb volt a szex mert tudtam h mi az amit szeret.

2023. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerű az ok: a párod nem szerelmes beléd, különben semmitől sem undorodna.
2023. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem szopom le és kész
2023. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Uj pasi kell. Mi az hogy undorodik a női nedvtől?
2023. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik haverom mondta mindig


" kinyalnàlak mint koldus a tepsit"


Nem lehet, hogy büdös a puncid?


Ha a nedvesedèstől undorodik akkor nincs mit tenni. Vagy szakìtasz vagy marad minden ìgy. Nem hiszem, hogy ez vàltozni fog.

2023. nov. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!