Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar/akart kinyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar/akart kinyalni a párom?

Figyelt kérdés

Lassan két éve leszünk együtt és amikor összejöttünk és először látta a p.ncimat teljesen oda volt érte hogy milyen szép meg ilyenek.


Telt múlt az idő és a kapcsolatunk közepén úgy egy éven keresztül kb, szóval szerint szinte egyszer sem nyalt ki és ezt valahogy nem tudom felfogni.


Tény hogy én soha nem kértem.

Szeretem a nyalást de valahogy a szexet jobban és nem esek hasra ha nem kapok de egy idő után már csak maga a gesztus hogy csinálja nekem mint előjáték hiányzott.


Most az utóbbi időben megint csinálja már mert szóltam neki hogy ez így nem oké és utána hagytam is az egészet de tegnap este olyan mondott amivel megint feljött ez bennem.


Mondtam neki hogy ne fogom szoktatni az elaltató sz.pásról mert sokszor van olyan hogy alvás előtt kaptam egyet és semmi más és ez neki nagyon kényelmes és erre mondtam hogy le fogom szoktatni erről mert nrm járja hogy én csak minden második nap kapok valamit, holott nekem sincsenek kisebb igényeim.


És erre ő azt mondta hogy miért mondogatom mostanában ezt, nem szeretem már?


Mondom miért nem szeretnélek?


- Mert eddig mindig csináltad és ha valaki már nem akarja csinálni akkor nem szeret már.


Mondja ezt Ő.

Köpni nyelni nem tudtam.


Hová kéne ezt most tennem?

Hozzáteszem tegnap ezt szex előtt, mondanom sem kell hogy nem volt utána semmi úgy elvette a kedvem.


Szóval a két év közepén kb 1 évig volt ez. Az elején is meg mostanság is.


Ez jelenhet megcsalást vagy bármit vagy csak borzasztó lusta és kicsit önző?


Mert lehet az elején mikor friss volt a dolog azért csinálta mert tudta hogy ezt így illik, most meg már azért mert mondogatom neki és abban az időben amikor nem mondtam akkor úgy volt vele hogy nem is kell?


Mert abban az egy évben olyat viszont csináltunk néha néha hogy ha ő akart cumit de nem akart CSAK Ő csinálni valamit akkor 69 volt mert akkor ugye ő is kap.


Szóval nem tudom hogy most ő lusta, vagy nem szeret annyira nyalni mint gondoltam vagy valami más.


Mert beszéltem már vele erről és kérdeztem azt is hogy rossz illatok van e lent mert az is megtörténhet. A legtöbb nő elkap valamit életem során de azt mondta dehogyis.


Szóval elvileg nincs semmi baj, meg ő azért szépíti mert szerinte azért csinálgatta abban az időben is. Pedig NEM.


Mit szóltok ehhez?

Bocsi ha hosszú lett de a tegnapi miatt kikívánkozott belőlem, mert elszomorított.


N/23


2020. febr. 19. 06:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elkényelmesedett.
2020. febr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
pedig az a legjobb része, imádok puncit nyalni. 38F
2020. febr. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Micsoda óriási probléma, bárcsak ennyi bajom lenne az életben
2020. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Önző a párod. Szerintem ő nem szeret igazán téged. Sajnálom.
2020. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

"Mondtam neki hogy ne fogom szoktatni az elaltató sz.pásról"

Hát így minek erőltesse meg magát, ha szó szerint mindent kiszolgálsz?

2020. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Altato szopas? İstenem, te mekkora birka vagy :'DDDD.
2020. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%

Amikor volt barátnőm, végig a másfél év alatt folyton nyaltam. Imádok nyalni. Habár az elmúlt 6 évben már nem volt senkim. Szóval lehetőségem se volt.

Tudom, hogy sokan most hülyének fognak tartani, ebből voltak gondjaim is, de kiskoromtól úgy nőttem fel, hogy szájjal veszem a levegőt. Orral alig.

Szóval még ha picit büdi lenne, se tűnne fel.

Hogy mi rossz származott belőle: Pl, a kávéfőzőt úgy hagytam a gázon, és szarrá főt.

2020. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon fiatalok vagytok még... Legalább is agyban.
2020. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

A jó szex a jó kapcsolat alapja, ne mondja senki hogy nem így van.

Ha az egyik fél nem érzi, hogy másik kívánja és megtenne neki "bármit" akkor az már nem vágy. Az megszokás. S nem lelkesít, elveszi az ember önbizalmát és nem tesz jót.

Sajnos ebben vagytok benne. A pasid már tutira tudja, hogy te ott vagy és egy kicsit el kényeztetted az elalvás előtti szájbaélvezéssel amiért neki semmit se kellett tennie. Te lenyelted és kész....

Ő azt hitte neked ez ugyanolyan jó és nincs igényed másra. Hozzászokott és most azt nem érti, hogyha neked eddig jó volt akkor most már miért nem.

Így hogy szóba hoztad neki, most azt érzi, hogy nem ő nem jó az ágyba és ez rosszul esik. Annyira viszont nem ügyes a pasid hogy tegyen ellene.

43f

2020. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegyik férfi szereti csinálni. Van amelyik meg megőrül érte. A te barátod az előbbiekhez tartozik. Ha hónapokig nem kívánja akkor ő csak a megfelelés miatt csinálta nem vágyból. Sajnos ezt erőltetni nem nagyon lehet.
2020. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!