Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek szokott menni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Silye Dávid kérdése:

Lányok nektek szokott menni a hasatok a sperma lenyelésekor?

Figyelt kérdés
Én lenyeltem párszor,és pár óra múlva ment tőle.Abba hagyjam,vagy megszokja a szervezetem ,és nem fog többet menni.

nov. 11. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem a fiúkat kérdezed, Dávidka?
nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy attól ment, főleg nem, ha a sajátodat nyelted le.
nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
David kiet nyelted le? A "hetero"-ba tetted a "meleg" kerdesed !
nov. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ki spermajat nyelted le? Te buznyák vagy?
nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom Silye Dávid hogy miért fosol a g€citől.
nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Mekkora fail XD Lánynak akarta kiadni magát, de elfelejtette fiú néven regelt és nem is vette le. Epic fail XD
nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Most miért izélitek? Azt egy szóval sem írta, hogy ő lány lenne. Csak őket kérdezi.
nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez sokmindentől függhet. A partnertól, amit iszik, eszik, dohányzás, kávé fogyasztás.

Annó volt egy fiúm akiétől nem csak hasmenésem volt, de hánytam is tőle. Büdös is volt, meg keserű, rossz ízű. A többieknél nem volt ilyen probléma. A férjemét meg kifejezetten szeretem, mert jó, finom. Az étrendjét én alakítom, és többnyire figyelek arra, hogy mit iszik. Például az ananászlé kifejezetten finommá teszi az ondót.

N

nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8!

Mert az gondolod hogy aki dohányzik annak keserű a spermája?

Képzeld hogy én dohányzók, édeskés íze van a spermám ak, egészségesen étkezek már amennyire lehet.

Drogosok, alkoholisták miért nincsenek a terítéken? Mert azoknak finom ízük van, ugye? Nem mindig a dohányos a rossz.

nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
De bizony a dohányzóknak keserű, hiába fáj az igazság.
nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!