Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, a ti szemetekben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a ti szemetekben, melyik kor az amikor már nem számit normálisnak az,hogy egy nő szűz és ezért nem akarnátok vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok 21 éves lány vagyok és jelenleg nem vagyok nagyon megelégedve a testemmel és az arcommal, ezért szeretnék majd több beavatkozást végeztetni magamon. De amire meg lesz a fele a költségeknek az bele fog telni pár évbe. A második felét a költségeknek majd hitelként felveszem. De ez nem releváns.


A lényeg az, hogy valószínűleg 25-26 leszek, amire végre elégedett leszek magammal és nem lesznek gátlásaim.


Tudom, hogy most biztos forgatjátok a szemeteket és azt gondoljátok, hogy mennyire ostoba lehetek, hogy műtéteket akarok végeztetni magamon, de mint már írtam, így nem érzem jól magam.


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


PS Legyetek szívesek a válaszokat ide írni és legyetek szívesek tartózkodjatok a privát üzenetek küldésétől.(Remélem nem hangzik bunkónak, csak az ismerkedésre nem állok készen.)


2023. nov. 11. 15:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32+
2023. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kiindulasi allapotot megmutathatnad. Amugy mibol akarsz 4 ev alatt tobb millio forintot osszeszedni?
2023. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kor.
2023. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 érdeklődő35 ***** válasza:
92%

1, attól mert magadnak nem tetszel, könnyen lehetséges, hogy másnak igen. Figyeld a srácokat kmagad körül, ás ha valaki nem bunkó, és közeledik, ne utasítsd el alapból.

2, ha mégis sokat vársz, és később amiatt lennél gátlásos mert még szűz vagy , akkor azt ne tedd közhírré, a szűzhártya kérdést te is le tudod rendezni, a gyakorlat, meg ha esetleg nem is vagy a legtökélegesebb elsőre, meg fog jönni benne🙂

2023. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha nem sikerül, akkor veszek fel pénzt, 2.
2023. nov. 11. 15:32
 6/32 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen kor! Voltam már tanító bácsi és máskor is megtenném/megteszem ha úgy alakul a helyzet! 😊
2023. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Köszi 6!
2023. nov. 11. 15:38
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Hasonló cipőben vagyok, csak pasiként.. nekem is van nem kevés gátlásom önmagam (és főleg a külsőm) miatt.


A koroddal ne foglalkozz, nekem is azt mondják, hogy biztos lenne olyan, aki elfogadna ilyennek stb - de nekem olyan lány kellene, aki nem elfogad, hanem vonzódik.

2023. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszi 8!
2023. nov. 11. 15:40
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem a szüzessége fog számítani,hanem a feje,teste,hisztijei,kattossága,gyerekszülésre kiterjedő akarata.
2023. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!