Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt a párommal, amikor csókolózunk már merevedésem van, ha orálozik akkor is végig, de gumiban szex közben van hogy 5-10 perc után elmegy a merevedés és rá kell segíteni. Mit lehet tenni, hogy megszokják?

Figyelt kérdés

Jelenleg ez az egyetlen védekezési lehetőség.


Illetve olyanra is gondoltam, hogy mivel 4 éve nem volt már barátnőm, hogy túl hozzászoktam a kézzel való kényeztetéshez és a gumiban a szex kevés stimulációt okoz.



2023. nov. 12. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos igen, nagyon hozzászokott a kézimunkához, így most "nem elégszik meg" a szex okozta stimulációval. Recsi teljesen off és utána szép lassan visszaáll remélhetőleg, ez több mint 3 hónap.
2023. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hagyd abba az önkielégítést, ahogy az első írja.

Nagy a valószínűsége, hogy idővel minden rendbejön.

2023. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is sajnos hasonló problémám van. 😭
2023. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hohy az óvszer túl szoros? Nekem volt ilyen, egy gumi váltás megoldotta. (Gyártó váltásra gondolok persze)
2023. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!