Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoktól kérdezem, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akiket egyébként ez izgat, volt már veletek olyan, hogy a barátnőtöket/feleségeteket, rajtakaptatok, láttatok képet vagy esetleg videót róluk, miközben leszopott valakit vagy másnak kiverte? Milyen érzés volt? Hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés

Csak azoknak címzem, akiket ez alapvetően izgaz. Senkiben nem akarok negatív és rossz érzéseket felidézni, még csak véletlenül sem erről szól a posztom. Tudom beteges, de engem ez nagyon izgat Sajnos a mai napig igazából nem jött össze hármas vagy hasonló "swinges" dolog , hogy valaki előttem legyen a feleségemmel.De régen az egyik kapcsolatom már a végét járta és csak néha találkoztunk a barátnőmmel. Nem akarom húzni a dolgot, de emlékszem a pillanatra amikor elmondta, hogy a buliban lecumiztatták és hogy legyen vége a kapcsolatnak. Életemben azóta se voltam annyira felizgulva mint akkor.


TUdom tudom beteges, de van aki megérti?



2023. nov. 13. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Volt ilyen, fura volt, de egy en izgató is.
2023. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Bárcsak lenne ilyen video rola
2023. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah, én az exemről a mai napig esküszöm komolyn pénzt fizetnék egy 2 perces videóért..
2023. nov. 13. 17:07
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem. Mi benne az izgató? Tényleg kiváncsi vagyok.
2023. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Feleségemről láttam vidit, ahogy bnője lánybúcsújában szopkod egy chippandale srácot.

Nagyon tetszett, mert jobban szopott mint a többi csaj! Büszke voltam rá! Mondjuk azt a csávót én is leszoptam volna... 🤣

2023. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Láttam olyan videót, (volt otthon rejtett kamera más okból, és mikor elköltöztem ott maradt) ahol az utódommal, csók csata egymáson, majd az 5 perces szexjelent is lement!


Engem izgatott egyébként!


Ez már 5 éve volt


45/F

2023. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom neked megmondani hogy mi az izgató ebbe és ahogy utaltam is rá, tisztában vagyok vele hogy ez nem normalis. Van akit csak a normál dolgok izgatnak, van akit az ha rávizelnek, engem pedig ez.
2023. nov. 13. 17:56
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Nincsen róla videóm de élőben többször is láttam szexelni a haverommal miközben én szexeltem a haverom feleségével. Rettentően izgató volt, ha bármikor magam elé idézem a képet ahogy leszopja a havert vagy ahogy éppen elélvezett ahogy megújazza a haverom azonnal feláll a farkam.

Semmi más nem tud ennyire izgalomba hozni szexuálisan!

2023. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Mi speciel az a típus vagyunk akik szeretik a változatosságot - a partnerek viszonylatában is. Nem titokban lépünk félre, a másik háta mögött, hanem nyíltan, egymás előtt többesekben. A mi kapcsolatunkat ez nem gyengébbé teszi, hanem sokkal erősebbé. Mivel egymással, egymás által kapjuk meg azt amire vágyunk, amit más úgymond hagyományos (monogám) partnerrel nem tudnánk megélni. Nincs érzelmi kötődés a beszállókkal, nem is akarunk, a mi érzéseinket viszont erősebbé, teljesebbé teszi hogy ezt is meg tudjuk egymással élni, s ezért hálásak vagyunk egymásnak. Mint írtam, nyíltan, a félrelépés szorongása nélkül.

Ezzel együtt a többesezés NEM való mindenkinek! Csak azoknál a pároknál működik ahol mindkét fél ugyanarra vágyik! Akik kényszerből, nem a saját vágyaikat táplálva mennek bele ott rossz élmény, egymástól eltávolít a dolog.

2023. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves 9. Köszönöm, mintha mi irtuk volna,(szóról-szóra) így nem kellett nekünk leírni...újra es újra.😁😊
2023. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!