Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoktól kérdezem, akiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezem, akiket egyébként ez izgat, volt már veletek olyan, hogy a barátnőtöket/feleségeteket, rajtakaptatok, láttatok képet vagy esetleg videót róluk, miközben leszopott valakit vagy másnak kiverte? Milyen érzés volt? Hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés

Csak azoknak címzem, akiket ez alapvetően izgaz. Senkiben nem akarok negatív és rossz érzéseket felidézni, még csak véletlenül sem erről szól a posztom. Tudom beteges, de engem ez nagyon izgat Sajnos a mai napig igazából nem jött össze hármas vagy hasonló "swinges" dolog , hogy valaki előttem legyen a feleségemmel.De régen az egyik kapcsolatom már a végét járta és csak néha találkoztunk a barátnőmmel. Nem akarom húzni a dolgot, de emlékszem a pillanatra amikor elmondta, hogy a buliban lecumiztatták és hogy legyen vége a kapcsolatnak. Életemben azóta se voltam annyira felizgulva mint akkor.


TUdom tudom beteges, de van aki megérti?



2023. nov. 13. 16:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, párkapcsolatom nincs, de ilyen rövid videók vannak rólam, bár tényleg csak pár darab. Én megtartom, tetszik, kicsit perverz, emlék, stb. Szóval, bár én csak szexpartnert kerestem, de volt, hogy szóba jött és mindig meg akarta nézni mindenki, szóval meg szoktam mutatni. Bár csak masztis videó, meg egy van, amin konkrétan leszoptam valakit, de azt is megmutattam már másnak.

Szerintem minden, ami kicsit perverz, az érdekes, szóval miért ne? XD

N

2023. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11. Ha ilyen nőkkel lenne tele a világ, még háborúk sem lettek volna soha.😊😊😊😉
2023. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
11: lehet látni valahol a videóidat?
2023. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Apatejfröcskölő ***** válasza:
100%
Ezt hívják cuckold fetishnek, mikor felizgat ha a párod mással látod szexelni. Valószínű a multbéli párkapcsolataid során volt valami traumád (megcsaltak vagy hasonló) és a tudatalattid hogy elviselhetőbbé tegye ezt a negatív élményt szexuálisan izgalmas élménnyé alakítja, ez a mazohizmus egy formája csak a fájdalom nem testi hanem lelki
dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatunk elején megláttam a párom telefonjaban , hogy előttem miket és hogyan csináltak egy sarccal illetve miről beszélgettek . Nagyon felizgatott .
jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!