Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok szeretitek vagy izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok szeretitek vagy izgat mikor a pasi a farkàval simogatja vagy csapkodja a csiklòtokat,puncitokat?

Figyelt kérdés

Pl

- mielőtt beteszi

- dugàs közben kiveszi kicsit megcsapkodja a nedves farkàval a csiklòdat ès utana vissza teszi ès kemènyen dug megint.


2023. nov. 14. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Az elején szeretem. Az még az előjáték része. De menet közben kihúzni és így izgatni... nekem nem jön be. az addig felépített orgazmusomat rontja el.
2023. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az #1-es írja, előjáték gyanánt okés, de közben inkább tudjon dugni is.
2023. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha mielőtt beteszi,simogatja vele az jó,de csapkodni nem hagynám (nem is akarta senki) Közben viszont ne vegye ki,és ezt a csapkodást felejts el,mert nem jó. Ja,és ne keményen dugjon,én a finomat kedvelem.

Szóval amit itt leírtál,az esetemben nem bejövős.

2023. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Előjátéknak inkább nyaljon, annak értelme is van. Közbe meg ha berakta, akkor csináljuk, ne húzza ki csiklót csapkodni.
2023. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4-es de előtte jòl kinyalna ès utàna simogatna a farkàval.


Ùgy làtom senki sem akarja, hogy a dugàs meg legyen szakìtva.


Akkor gondolom azt sem szeretik a nők ha mondjuk 5 perc utàn ritmust vàlt a pasi ès màs ütemben dugja a nőt, lassabra vagy gyorsabbra vàlt.


Meg tudjàtok ezt erősìteni vagy càfolni?

2023. nov. 14. 12:10
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha neked férfiként van egy ritmus, ami jó. Közel kerülsz az orgazmushoz és hirtelen megszakítják egy tempó váltással az jó?

Én szeretem ha lassan kezd a párom és folyamatosan gyorsít. Nézi a reakcióimat, látja, hogy hogyan jó.

2023. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

A feleségem szereti nagyon. Kedveli a változatosságot, ha kicsit félbeszakítjuk a dugást és csiklót csapkodok a f@szommal. Vagy nyalogatom és utána folytatom.

Szereti ha irányítók, lehet pusztán ezért is van.

2023. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a felettem szólók biztos mind csodálatos dugógépekkel voltak. Akikkel én voltam, azok nem csak bedugták és adj neki 3 percig. Persze volt olyan is, de azért a normális pasik nem ennyit csinálnak. Lassítanak szex közben, ha nem akar azonnal elsülni, plusz sokszor váltunk pózt, aminél szintén megállsz és kikerül olyankor. Vagy csomószor csak a játék kedvéért lassít, incselkedik a farkával, mint pl. ezt is, hogy dörzsöli, rácsap. Nincs ezzel semmi gond, jó érzés és nem kell minden szexnek egyformának lennie.

Szóval, ha épp így hozza a kedve, akkor miért ne lehetne?

N

2023. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Látványra engem is nagyon izgat ez a dolog, és a barátnőm is engedi, de viszont túl merev a farkam, mikor erekcióm van (úgy értem, keveset tudom fel-le mozgatni kézzel is), és emiatt hanyagolom inkább. Másnak is van így?
2023. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Még ha csak a csiklómat csapkodná.. és ha csak a farkát használná..😀 Nem csak a csiklóm és nem csak a farkát használja. Szobal nekem nagyon belefér.:)
2023. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!