Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti melyik nő típust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti melyik nő típust választanátok?

Figyelt kérdés
Akik egyből mennek veled az ágyba vagy akik egy kicsit kéretik magukat. Magyarán több erőfeszítés kell ahhoz, hogy célba érj.
2023. nov. 14. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Amelyik hűséges!
2023. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem ennyi a döntő, bár nem akarnék sokat várni egy nőre. Azt választanám akivel ki lehet élvezni a dolgokat.


Volt több első randin is ahol volt szex mégis tartósabb lett a dolog, volt ami komolyabb is.

2023. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
A hűség lenne a legfontosabb, de ez nem derül ki egyből sajnos.
2023. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
A kettő között. Tehát ha valakit meglehet b@szni, anélkül, hogy járnánk az nekem annyit is ér. A másik véglet, hogy húzza az időt/félős/szemérmes. Tehát a kettő között kell legyen.
2023. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Egyik se.

Amelyik nő egyből berángatna az ágyába, arról nem megalapozatlanul feltételezném azt, hogy bárkivel megtenné ugyanezt. Ezért nem lenne hozzá gusztusom.

Amelyik nő meg kéreti magát, az vagy csak megjátssza (nem őszinte), vagy azt sugallja felém, hogy ne erőltessem magam, mert úgysem illenénk össze. Mivel nem vagyok mazochista, így ezek a verziók sem biztatók.

2023. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Nos én azért szeretek hamar szexelni, mert abban van önbizalmam. Nagy a farkam, nagy a libidóm, azt élvezem ha a nő élvezi, stb., még nem volt rossz szexuális élményem. Ellenben pl kommunikáció terén, kínos csönd, ilyesmi fordult már elő, tehát emiatt én örülök ha hamar lefekszünk, mert tudom hogy abban jó vagyok, és "el tudom csábítani" így. A mély dolgokról beszélgetésben szintén jó vagyok, amit sokkal természetesebb összehozni egy jó szex után, mint egy random padon vagy kávézóban.

Ezt elsősorban üzenném minden nőnek, aki azt gondolja, hogy aki egyből dugni akar, annak csak arra kell a nő.

2023. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt olyan is hogy második randin szex gumi nélkül.

Nem is gondolkoztam mert nem az agyamban volt a vér.

Amikor mondta hogy beléélvezhetek nem gondolkoztam csak utána.

Nem kaptam semmit el tőle hála istennek.

De aki nekem adja magát 2 randi után az másnak is.

2023. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Én magam részéről rácáfolok a sztereotípiára, miszerint "ha komolyan tervezel, ne add könnyen oda magadat". Párom második randin már 4x leszopott. Harmadikon análoztunk. Feleségül vettem.
2023. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
NEM ettől fog függeni egy kapcsolat tartóssága. Ismerek jónéhány olyan párt ahol alkalmiból fejlődött tovább, s most boldog családot alkotnak, s nem kúr félre egyikőjük sem. Meg olyanokat is akik hetekig randizgattak mire egyáltalán "bármi" történt, s mégis szétmentek / félreléptek.
2023. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
A normálist. Az kb 10000-ből .
2023. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!