Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik szeretitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szeretitek az anált: ismerkedésnél ugyanannyira nyíltak vagytok ezzel kapcsolatban, mint az átlag szexszel?

Figyelt kérdés
Ha van különbség, mi az oka? Tesztek különbséget esetleg ismertségi szintben? Simán baráti beszélgetéseknél, ha szokott lenni szexuális jellegű viccelődés, vagy más módon felmerül, ezt is szóba hozzátok, vagy csak ha kapcsolati céllal ismerkedtek?

nov. 15. 14:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötöd mások orrára a szexuális szokásaidat. Az "érintettel" meg közlöd amikor már ott vagytok az ágyban, addig minek?
nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Baráti beszélgetésnél ilyesmi még soha sem került szóba. Ezt csak azzal,akire tartozik.
nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Barátom ha azt akarod megtudni egy nőtől hogy nyitott-e az análra azt semmiféle külső jelből, fondorlatos "viccelődésből" nem tudod meg csak ha direktben megkérdezed. Ezzel együtt, ha idejekorán teszed akkor elhajt a pléhbe, hogy semmi közöd a szexuális szokásaihoz. Majd ha a szimpátia, vonzalom, bizalom tekintetében ott tartasz hogy egyáltalán bármiféle szexről szó legyen köztetek akkor rákérdezel, ennyi.
nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Közel nem ilyen céllal írtam ki a kérdést, simán csak az érdekel, hogy mennnyire van differenciálva ez, és esetleg mi lehet az oka, ha jelentősebb mértékben.
nov. 15. 15:08
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
#4 semmilyen differencia nincs, ugyanolyan szabályok szerint, ugyanúgy ismerkedik az is aki szereti az anált, mint aki nem.
nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Úgy érzékelem, nem érted, vagy direkt félreérted, amit írok. Nem az volt a kérdés, hogy ismerkedik-e valaki, aki szereti az anált, vagy nem, hanem hogy magával a témával, vagy a szeretetével kapcsolatban mennyire változik a nyitottság, mint a megszokott szexuális témákkal kapcsolatban.
nov. 15. 15:17
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
#6 igen tényleg nem értjük egymást, de a kiindulási alap ugyanaz. Ha valakivel van olyan bizalmi viszonyban hogy egyáltalán bármilyen szexuális témakör szóba kerüljön akkor esetleg elmondja, de ha nincs az illetővel olyan kapcsolata hogy a szexualitását mások orrára akarja kötni akkor meg nem. Azért az emberek többsége idegenekkel, vagy szimpla ismerősökkel nem arról szokott diskurálni hogy mit szeret az ágyban.
nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
52%
Lúzer vagy az ilyen kérdéseddel.
nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%

Nekem volt olyan hogy ismerkedéskor mondta hogy az csak kijárat.

Az elején voltunk én ugye erőltettem volna a szexet.

De mondta hogy megvan neki a baja.

Kérdeztem is viccesen hogy akkor anál napok vannak?

Erre válaszolta hogy nem szereti.

De persze egyszer részegen mondta hogy kúrj seggbe!

Kihagytam mert én még részegebb voltam.

Azóta is sajnálom..

Már exnő úgyhogy nincs lehetőségem

nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Szeretem
nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!