Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevallalos lanyok! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevallalos lanyok! Akik nem jatszak meg a szendet! Azoktol kerdeznem. Volt mar olyan hogy odakint az utcan (buszon,plazaba stb) vagy esetleg masok elott ugy megkivantatok valakit hogy nem birtatok magatokkal?

Figyelt kérdés

2023. nov. 18. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A "bevállalós lányok" helyett egyébként nyugodtan írhattad volna azt is, hogy "r*bancok", mert azért vannak "bevállalós lányok", akik nem r*bancok, de azok a kérdésben leírtakat nem teszik meg, max otthon a 4 fal között bevállalósak. Érted. Amiket te írtál, azt csak a r*bancok, meg a k*rvák csinálják.
2023. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt meg azok mondjak akik vasarnap templomba jarnak.
2023. nov. 18. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

"Ezt meg azok mondjak akik vasarnap templomba jarnak."



Ezt meg azok, akiknek fáj az igazság.

2023. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Pedig igaza van az egyesnek. Azért mert az utcán nem fogdosom a pasim, attól nem lehetek otthon bevállalós? Szimplán csak normálisan nevelték a szüleim, hogy ilyeneket otthon kell csinálni, nem mások előtt.
2023. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Volt
2023. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Volt.Parkolóban,tóparton,utcán,épület mögött.De nem idegennel.Vagy jártam vele,vagy viszonyom volt.
2023. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát én nem tartom magam nagyon bevállalósnak, a k*rva meg r*banc jelzőket pláne elutasítanám. De voltak szabad téri kalandjaim, szerintem ez elég átlagos dolog. Tóparton, eldugott kis úton, öltözőben, kocsiban… Néha belefér egy spontán kaland. Nekem annyi volt erre mindig a “szabályom” hogy mások fixen ne lássanak. Szóval nyilván nem fényes nappa hangosan csattogva dugok egy játszótéren. Akinek ez sok, az úgyis le fog pontozni, de szerintem ebben semmi kiakasztó nincs.
2023. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Extrem helyszinre gondolsz? Persze, hogy volt, izgato a lebukas veszelye.


31/N

nov. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Teljesen igazad van.

nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!