Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex előtt már egyből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex előtt már egyből merevednie kellene? Ezt hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Van olyan akinek idő kell míg feláll mert el kell lazulnia? Egy gyenge érintés vagy dörzsölés stb..

Vagy már csak a gondolattól kellene normál esetben állnia?


A nők már szex előtt minden esetben elkezdik a csávónak húzigálni és várva hogy alapból kőkemény?


A nők sűrgettetik? Vagy egyből orálozni akarnak akkor hogy felálljon?



nov. 19. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy volt-e bármi inger, pl, ha előttem elkezd vetkőzni akkor már nem kis puha izé leszek mire lekerül a ruha.

Ha simogatom, csókolózunk akkor már kemény vagyok, szóval nem nagyon kell gyúrmáznia, hogy betudjam tenni, csak nekem izgatni őt.

nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mázlim volt, de egy pasi kivételével mire lekerült a ruha (csókolózás alatt) addigra már mindenkinek állt akivel eddig ilyen viszonyba kerültem.
nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nekem is mázlim volt. Mire levetkőzünk, addigra mindenkinek állt eddig. Több éves kapcsolatokban is.
nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Beállok a mázlisták sorába.
nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Én voltam 1-2 olyan csávóval akinek nem állt fel egyből, mert annyira izgultak. Tudom nem tehetnek róla, de nekem nagyon elment a hangulatom tőle és ezek a kapcsolatok nem is tartottak sokáig.

De a többségnek mindig állt már mire arra került a sor.

nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Az emberek teste sokféle, változatos, de legtöbbször, már az első érintésektől ruhában ölelkezéstől, csokolozástól merevedés lesz.
nov. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális esetben már áll a pasinak, ha volt inger. Előfordult, hogy nem, de akkor azért, mert idegesek voltak, ilyenkor kellett az orál és rendben volt többnyire, de többször volt olyan, hogy nem állt fel egyáltalán az első alkalommal neki.

Egyszer még nem gond, de bevallom, ha folyamatosan ez a helyzet, akkor tényleg lehangoló lesz.

nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már attól beindulok ha egy nő dögös farmerban van
nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem csak rá kell nézni.... :D volt olyan hogy olyan kemény voltam hogy gyémántot tört volna :D
nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy egészséges férfinak azonnal harcra kész a szerszáma, ha azt használnia kell :)
nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!