Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-es, 50-es házas nők! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, 50-es házas nők! Miért léptek félre egy huszonévessel, vagy harmincassal? Miért jobb a farka a férjetekénél?

Figyelt kérdés
Írjátok meg a korotokat is!:)
2023. nov. 22. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Én olyan férfi vagyok, akivel sok ilyen nő lépett félre és kb az van, hogy a legtöbb már unja a férjét.

Illetve a férj is őt.

2023. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Honnan tudod hogy félre lépnek?
2023. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kettesnek igaza van, nem kell általánosítani.
2023. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Két ok:

1. Vannak akik annyira szeretik a szexet, hogy nem bírnak ellenállni másik faroknak,

2. Elég lenne nekik a férjük farka, de azt nem kapják meg valami miatt annyiszor ahányszor szeretnék.

2023. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Általában ellaposodik a szex a párok között, vagy már egyáltalán nincs. Én szerintem ez a legtöbb esetben az ok.
2023. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont ugyan azért amiért egy 25 vagy 70 éves .
2023. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Az ellaposodottságon kívül jót tesz az önértékelésüknek is, - hogy fiatalabb férfiak számára is vágykeltőek, ill. kelendőek. Sokat dob egy nő önértékelésén - szerintem - a tudat, hogy ereje teljében, nemi aktivitásában csúcsformában lévő korosztályú férfiak esetében is meg tudja állni a helyét, nem írják le!
2023. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél a nőknél a lényeg, hogy akivel dugnak az jó nézzen ki és jól meg tudja őket dugni, és ez általában a 30-as férfiaknál van így meg együtt.
2023. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

1. kihívás

2. egó

3. még ha nem is unalmas a szex otthon de azért izgalmasabb mással

4. ha meg unalmas akkor azért

5. 40+ nő már több mint 10 éve házas. Szereti a virslit de megkóstolna egy szafaládét is néha.

6. szexinek érzi magát tőle

7. bizonyíték arra hogy kívánatos

8. unatkozik (ilyennel is találkoztam, a gyerekek már önálloak és a szomszédban játszanak, a férj meg egész nap dolgozik, a maszti meg unalmas)

9. izgalmas (kis izgalom a befásult életébe)

10. vagy csak simán viszket neki és/vagy nagyobb az étvágya


most ennyi jutott eszembe

2023. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem még nem minden 40+-50+ nő kapható szexre. Akinek a vérében benne van a kalandozás az nyilván megteszi. Általában akkor lépnek félre mikor otthon gond van a szexben. Impotencia, alkoholizmus, kiábrándulás stb. Nem tud teljesíteni a férfi otthon, na és unják is egymást.
2023. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!